Wózki 2w1 (gondola+spacerówka)

Ostatnio przeglądane

Informacje

ABC Design Salsa 4 2w1 2017

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

2 440,00 zł

Więcej informacji

Miejski design i szereg przemyślanych funkcji na czterech zwrotnych kołach dla nowoczesnych i aktywnych rodziców.

W  komplecie:

  • gondola
  • spacerówka
  • stelaż
  • folia przeciwdeszczowa,
  • okrycie na nogi do spacerówki,

Możliwość montażu fotelika samochodowego:

  • pasujące foteliki: Maxi Cosi Citi SPS, CabrioFix, Pebble, Pebble Plus, Cybex Aton, Aton Basic, Aton 4, Aton Q, Cloud Q Kiddy Evolution Pro, Evolution Pro 2, Evo-Lunafix.

Model Salsa to dynamika, ekstremalna zwrotność i elastyczność. Wózek dziecięcy, który już od pierwszego wspólnego dnia stanie się niezawodnym towarzyszem szczęśliwych chwil z Twoim dzieckiem. Swoją zwrotność zawdzięcza skrętnym przednim piankowym kółkom. Natomiast łożyska kulkowe i doskonała amortyzacja zapewniają również podczas poważniejszych wypadów stabilne i łagodne prowadzenie. Ciesz się z wózkiem Salsa ulotnymi chwilami i zdobywaj wspomnienia na całe życie.

W połączeniu z regulowanym oparciem, podnóżek z regulacją wysokości pomoże Twojemu dziecku szybko zasnąć. Długość także można zmieniać, by dopasować ją idealnie do wzrostu dziecka.

Nie każdy bagażnik oferuje wystarczającą ilość przestrzeni do transportu wózka dziecięcego. Wszystkie nasze wózki można złożyć dla zaoszczędzenia miejsca. Aby uzyskać jeszcze bardziej kompaktowy rozmiar, koła również można z łatwością odczepić.

Niezależnie od tego, czy Twój maluch poznaje świat na siedząco, czy smacznie śpi. Regulowane oparcie zapewnia ergonomiczną pozycję siedzenia i leżenia, zoptymalizowaną pod kątem wygody Twojego dziecka.

Nasza łatwa w demontażu poręcz sprawia, że wsiadanie i wysiadanie z wózka to bułka z masłem. Dodatkowy komfort dla niemowląt i rodziców bez negatywnego wpływu na bezpieczeństwo.

Nie martw się, jeśli Twój maluszek nie może usiedzieć w miejscu. Dzięki 5-stopniowej uprzęży Twoje dziecko jest optymalnie zabezpieczone przed upadkiem czy wypadnięciem z fotelika.

Przestrzenna osłona przeciwsłoneczna oferuje Twojemu dziecku cień, który może okazać się tak potrzebny.

Praktyczny, prosty i sprytny: Uniwersalna nasadka pozwala na bezpośrednie zamontowanie na wózku akcesoriów takich jak parasol, torba na akcesoria dla dziecka czy uchwyt na kubek. Nie potrzebujesz haków, czy pasów: na wózkach mamy aż do czterech punktów do zamocowania Twoich akcesoriów ABC Design, rozmieszczonych po obu stronach zarówno siedziska jak i uchwytu.

Praktyczny u łatwy w obsłudze hamulec postojowy zapobiega staczaniua się wózka podczas zatrymania. A kiedy chcesz ruszyć w dalszą drogę, możesz go szybko i z łatwością zwolnić.

Wyposażone w łóżyska kulowe, koła obracają się niezwykle gładko i wydajnie. Zintegrowane zawieszenia zapewnia dodatkowy komfort na nierównym terenie.
Dzięki regulacji wysokości rączki, wózek można idealnie dopasować do wzrostu rodzica.
Obracające się koła zapewniają maksimum manewrości.
Możliwość montażu spacerówki zarówno przodem jak i tyłem do kierunu jazdy.
Wodoodporne osłony wózka, które chronią Twoje dziecko przed deszczem.30 Inne produkty w tej samej kategorii: