Szafy

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO SNAP szafa 2-drzwiowa

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

1 214,10 zł

-10%

1 349,00 zł

Więcej informacji

Kolekcja Snap

Snap to kolekcja nowoczesnych mebli dla dzieci i młodzieży. W jej asortymencie znajdują się meble dedykowane poszczególnym przedziałom wiekowym. Od łóżeczka niemowlęcego, poprzez uniwersalną komodę, szafę i regał, aż do łóżka i biurka dla starszych dzieci i nastolatków.

Snap charakteryzuje się trwałością i uniwersalną stylistyką, dzięki temu meble mogą służyć wiele lat - zarówno niemowlakowi, jak i nastolatkowi, dziewczynce i chłopcu.

Kolekcja Snap jako pierwsza kolekcja mebli posiada korpusy wykonane z płyty laminowanej, która jest oklejana obrzeżami bezspoinowymi (laserowymi). Technologia ta gwarantuje wyjątkową jakość i wodoodporność połączenia, a fuga klejowa jest niewidoczna - to daje estetykę nieosiągalną dla tradycyjnego systemu. Fronty mebli są tworzone z malowanej płyty MDF, a dopełniające całości uchwyty i nóżki wykonane są z drewna bukowego.

Pojemna szafa 2-drzwiowa z systemem cichego zamykania wysokiej jakości.

Wewnątrz przegroda pionowa oraz różne możliwości aranżacji wnętrza szafy - mp. 4 półki z jednej strony oraz dwie półki i drążek na ubrania z drugiej strony. W standardzie półek i jeden drążek na ubrania, możliwość dokupienia dodatkowych półek  (maksymalnie 2 sztuki). 

Materiał:

  • korpus oraz elementy wewnętrzne - płyta laminowana
  • front - MDF lakierowany 
  • elementy w kolorze drewna - drewno bukowe

Pojemna szafa dwudrzwiowa z kolekcji Snap z systemem cichego zamykania wysokiej jakości. Wewnątrz przegroda pionowa, oraz różne możliwości aranżacji wnętrza szafy - np. 4 półki z jednej strony oraz 2 półki i drążek na ubrania z drugiej strony - w standardzie 6 półek i 1 drążek na ubrania - możliwość dokupienia dodatkowych półek (maksymalnie 2 sztuki).

Materiały i wykonanie

Szafa wykonana jest z malowanej płyty MDF, płyty laminowanej (korpus, elementy wewnętrzne) oraz z drewna bukowego (elementy w kolorze drewna), została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. Występuje w kolorze białym i szarym.  Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki.

Produkt do samodzielnego montażu.30 Inne produkty w tej samej kategorii: