Śpiwory i osłony

Ostatnio przeglądane

Informacje

TAKO ŚPIWOREK UNIWERSALNY

Pasuje do wszystkich modeli wózków, jest doskonałym rozwiązaniem nadługie i chłodne spacery z dzieckiem.

Prosimy pytać o dostępność koloru.

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

165,00 zł

Więcej informacji

Śpiworek uniwersalny 

pasuje do wszystkich modeli wózków, jest doskonałym rozwiązaniem na długie i chłodne spacery z dzieckiem. Śpiworek dzięki swoim rozmiarom gwarantuje każdemu dziecku przestrzeń do wygodnego poruszania się. Jest łatwy w montażu na wózku, foteliku i sankach, a odpinany przód pozwala na szybkie umieszczenie w nim dziecka. Śpiworek wykonany jest z najwyższej jakości atestowanych tkanin. W środku ocieplony i obszyty mięciutkim i miłym w dotyku polarem. Posiada otwory na pasy bezpieczeństwa, które zapobiegają zsuwaniu się śpiworka w wózku, gdy oparcie jest w pozycji pionowej. Wyposażony jest w zamki pozwalające na wiele kombinacji; można dopasować do wersji głębokiej, spacerowej, fotelika samochodowego i do sanek.

Wymiary całkowite śpiworka 112/42 cm. Wymiaru po odpięciu dolnej części 90/45 cm. 

Kolorystyka śpiworów uniwersalnych jest bardzo obszerna i w większości przypadków można go idealnie dopasować do kolorystyki wózka.

UWAGA!!!
Z powodu wysokiej dynamiki sprzedaży nie gwarantujemy stałej dostępności wszystkich kolorów. Prosimy pytać o dostępność kolorystyki.30 Inne produkty w tej samej kategorii: