Składane na pół

Ostatnio przeglądane

Informacje

BRITAX B-MOTION 3 PLUS WÓZEK SPACEROWY

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Więcej informacji

B-MOTION 3 PLUS

Plus w każdej przygodzie
Gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek zmierzasz, B-MOTION 3 PLUS, nasz trójkołowiec dla aktywnych sprawi, że łatwo tam dotrzesz. Duże, pompowane powietrzem koła sprawiają, że jest nim wyjątkowo łatwo manewrować nawet na trudnym terenie, a regulowane oparcie i podnóżek zapewniają Twojemu dziecku maksimum wygody. Sprytne zestawy daszków są dostępne osobno w szerokiej gamie kolorów, więc zawsze będą pasować do Twojego stylu. Dodatkowo, ekstra duży daszek z ochroną przeciwsłoneczną UPF 50+ chroni Twoje dziecko przed nasłonecznieniem !

W zestawie:

  • Pałąk, Adaptery CLICK & GO
  • Od urodzenia - 4 lat | 0 - 17 kg

Kilometr… i jeszcze więcej!
Więcej komfortu, więcej elastyczności: B-MOTION 3 PLUS łączy w sobie funkcjonalności, które sprawiają, że możesz więcej ze swoim wózkiem. Dzięki regulowanemu podnóżkowi masz pewność, że Twojemu dziecku jest wygodnie i to się nie zmieni, kiedy podrośnie. Dzięki szerokiej gamie budek z przedłużonym panelem, dostępnych w różnych pakietach kolorystycznych, dostosujesz B-MOTION 3 PLUS do Twojego niepowtarzalnego stylu.

Wygoda na wsi i w mieście
Gładko na ulicach i sprawnie na wiejskich drogach: B-MOTION 3 PLUS to w pełni elastyczny wózek, który radzi sobie zarówno na trudnym terenie, jak i w mieście. Podwójne zawieszenie i pompowane powietrzem koła zapewniają gładką podróż Twojego dziecka, gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo, duże przednie koła gwarantują wyjątkową stabilność połączoną z łatwością manewrowania, dzięki mechanizmowi obrotowemu.

Wiele opcji w Twoim życiu
Dla zwiększonej wygody możesz dostosować B-MOTION 3 PLUS do swoich potrzeb. Dzięki regulowanemu oparciu i podnóżkowi oraz płaskiej pozycji możesz zainstalować miękką gondolę i przystosować wózek do potrzeb niemowlęcia. Dzięki adapterom CLICK & GO® możesz zamontować pasującą twardą gondolę albo dowolne nosidełko Britax Römer i cieszyć się pełną elastycznością.30 Inne produkty w tej samej kategorii: