Składane na pół

Ostatnio przeglądane

Informacje

Mutsy Nio Spacerówka

Siedzisko spacerowe + stelaż firmy Mutsy.

Numery kontaktowe:

605 662 999, 661 968 848, 

+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

2 835,00 zł

Więcej informacji

Dzięki lekkiej ramie, zintegrowanemu daszkowi przeciwsłonecznemu i solidnemu projektowi, Nio ułatwia wychodzenie i odkrywanie otoczenia.

Nio może być używany z gondolą, dwustronnym siedziskiem wózka spacerowego, różnymi siedzeniami samochodowymi i szeregiem przydatnych akcesoriów. Oparcie i podnóżek są w pełni regulowane do wielu różnych pozycji, w tym pozycji ergonomicznej dla spania: to jak do tej pory nasza najbardziej wypasiona pozycja do leżenia! Trzeba do tego dodać jeszcze solidne koła z dodatkowym bieżnikiem i zawieszenie i już żadna droga nie pozostanie nieodkryta!

  • W pełni regulowane oparcie i podnóżek, dzięki temu Twoje dziecko zawsze siedzi w najbardziej ergonomicznej pozycji.

  • Składa się do bardzo małych rozmiarów, także z siedziskiem.

Dla Twojego dziecka: Oparcie na plecy i na nóżki można ustawiać w różnych pozycjach. To jest niezwykle ważne dla zdrowia dziecka, ponieważ małe dzieci nie mogą zbyt długo siedzieć w jednej pozycji. Budka spacerówki może zostać przedłużona, jeżeli dziecko jest w pozycji leżącej albo w celu ochrony przed ostrym słońcem. Dzięki dwuwarstwowej części z tyłu budki, wózek jest zawsze dobrze wietrzony. Siedzisko może być ustawione na stelażu tyłem albo przodem do rodziców.

Regulacja na siedzisku jest umieszczona z tyłu, na tyle wysoko, aby była łatwa w obsłudze. Ustaw uchwyt na optymalnej dla siebie wysokości za pomocą praktycznego przycisku. Stelaż jest leciutki jak piórko, co sprawia, że jest jeszcze bardziej łatwy w prowadzeniu.

Stelaż Nio można bez problemu złożyć wraz z siedziskiem i budką. W rezultacie powstaje bardzo kompaktowy i łatwy do noszenia pakiet. Ma być jeszcze mniejszy? Żaden problem: jednym ruchem ręki można zdjąć kółka (i równie łatwo założyć je na powrót). Dzięki blokadzie zapobiegającej samoczynnemu rozłożeniu się Nio pozostaje złożony także podczas transportu.

Pasujące foteliki:

Resztę produktów firmy  znajdziesz tutaj.Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: