Składane na pół

Ostatnio przeglądane

Informacje

MUTSY Igo / i2 spacerówka (nomad)

Siedzisko spacerowe do wózka Mutsy i2 (dawniej Igo)

+ stelaż Mutsy Igo / i2

Numery kontaktowe:

605 662 999, 661 968 848, 

+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

2 699,00 zł

Więcej informacji

Prosty w formie i wszechstronny, oto nowy wózek i2. (były Igo) Mutsy i2 jest wyposażony w pełni regulowane siedzisko i może być złożony do bardzo małych rozmiarów. Tak bardzo praktyczny w użyciu.

Dla Twojego dziecka: Oparcie na plecy i na nóżki można ustawiać w różnych pozycjach. To jest niezwykle ważne dla zdrowia dziecka, ponieważ małe dzieci nie mogą zbyt długo siedzieć w jednej pozycji. Budka spacerówki może zostać przedłużona, jeżeli dziecko jest w pozycji leżącej albo w celu ochrony przed ostrym słońcem. Dzięki dwuwarstwowej części z tyłu budki, wózek jest zawsze dobrze wietrzony. Siedzisko może być ustawione na stelażu tyłem albo przodem do rodziców.

Dla Ciebie: Stelaż i2 jest (z pewnością w połączeniu z kółkami piankowymi) leciutki jak piórko, co sprawia, że jest jeszcze bardziej łatwy w prowadzeniu.

Stelaż i2 można bez problemu złożyć wraz z siedziskiem i budką. W rezultacie powstaje bardzo kompaktowy i łatwy do noszenia pakiet. Ma być jeszcze mniejszy? Żaden problem: jednym ruchem ręki można zdjąć kółka (i równie łatwo założyć je na powrót). Dzięki blokadzie zapobiegającej samoczynnemu rozłożeniu się i2 pozostaje złożony także podczas transportu.

Kółka, wyposażone w dodatkowo amortyzujące detki albo bardzo lekkie piankowe opony, mogą się obracać o 360°. Koła pompowane są idealne na nierównych powierzchniach. Do użytku w mieście albo jeżeli chcesz, aby ciężar wózka był jak najmniejszy, najlepiej wybrać koła piankowe.

Uwagi techniczne

Koła przednie mają zintegrowane amortyzatory, które zapewniają dodatkowy komfort dla Państwa dziecka na bardziej wyboistych ścieżkach.

Zawieszenie kół przednich sprawia, że koła te zawsze mają kontakt z podłożem (Anti-Wheel Lift), dzięki czemu wózek pozostaje stabilny i prosty do prowadzenia.

Dzięki specjalnej konstrukcji środkowy zawias w górnym stelażu jest wyjątkowo bezpieczny dla dziecka.

Przyciski na uchwycie prowadzącym są proste w obsłudze, a ich użycie nie wymaga wysiłku, dzięki czemu składanie wózka nie sprawia problemu.

Kompatybilność

Mutsy i2 to doskonały wózek dziecięcy dla rodziców, którzy wybierają komfort i styl. Do stelaża pasują różne elementy:

 GONDOLA MUTSY I2 STELAŻ MUTSY I2 TORBA UV COVER SPACEROWEGO OSŁONA IGO/I2

Pasujące foteliki:

RESZTĘ PRODUKTÓW FIRMY  ZNAJDZIESZ TUTAJ.30 Inne produkty w tej samej kategorii: