Składane na pół

Ostatnio przeglądane

Informacje

MUTSY NEXO WÓZEK SPACEROWY

Numery kontaktowe:

605 662 999, 661 968 848, 

+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

1 334,00 zł

Więcej informacji

Mutsy nexo

Połączenie luksusu regulowanego wózka spacerowego z prostotą spacerówki - właśnie to oferuje Ci ten mały brat Igo. Ten luksusowy i piękny wózek Nexo to wspaniałe spacery już od urodzenia dziecka aż do czasu przedszkolnego.

Dla Twojego dziecka: Siedzisko Nexo jest w pełni regulowane. Możliwość wyjątkowo płaskiego leżenia, zawieszenie oraz koła w podwoziu zapewniają dziecku optymalny komfort podczas drzemki. Podczas regulacji oparcia daszek porusza się automatycznie, co zapewnia dodatkową ochronę. Daszek połączony jest z oparciem, dzięki czemu przy zmianie pozycji przesuwa się razem z nim. Po rozłożeniu na płasko siedzisko Nexo nadaje się dla dzieci w wieku zaraz po urodzeniu.

Dla Ciebie: Nexo to kompaktowy, lekki wózek dziecięcy o optymalnej łatwości użytkowania dla rodzica. Oparcie regulowane jest po naciśnięciu przycisku z tyłu wózka. Uchwyt prowadzący można wyregulować do odpowiedniej wysokości, a małe, skrętne koła (które mogą być także unieruchomione) sprawiają, że wózek jest bardzo wygodny.

Nexo jest bardzo prosty w obsłudze i równocześnie jest wózkiem, który idealnie sprawdza się: podczas urlopu, w samochodzie czy w komunikacji publicznej. Nexo można składać - razem z siedzeniem - uzyskując bardzo kompaktowy przedmiot.

Nexo ma ożywczy wygląd, miękką tapicerkę z akcentami w kolorze koniakowego brązu. Asortyment Nexo jest dostępny w 6 kolorach materiałów.

Kompatybilność

Mutsy i2 to doskonały wózek dziecięcy dla rodziców, którzy wybierają komfort i styl. Do stelaża pasują różne elementy:

 GONDOLA MUTSY I2 STELAŻ MUTSY I2 TORBA UV COVER SPACEROWEGO OSŁONA IGO/I2

Pasujące foteliki:

RESZTĘ PRODUKTÓW FIRMY  ZNAJDZIESZ TUTAJ.30 Inne produkty w tej samej kategorii: