Przeciw komarom

Ostatnio przeglądane

Informacje

CHICCO ŁAGODZĄCY SZTYFT PO UKĄSZENIU KOMARÓW 0M+

Kosmetyk przeciw komarom Chicco.

Numer do kontaktu: 605 662 999

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

17,98 zł

Więcej informacji

Wyjątkowo delikatna końcówka

Nowa linia naturalnych, odstraszających komary środków jest przeznaczona specjalnie dla niemowląt i dzieci. Preparaty łagodnie chronią delikatną skórę. Działanie oparte jest o Citrodiol, wyciąg z australijskiego gatunku eukaliptusa. Citrodiol jest powszechnie znany ze swoich odstraszających insekty właściwości. Jest jednym z najpopularniejszych w świecie, naturalnych, skutecznych składników stosowanych w tego typu preparatach. Produkty z linii odstraszającej komary zostały przebadane dermatologicznie. Nie zawierają alkoholu, barwników ani parabenów. Nie zawierają DEET, który jest głównym czynnym składnikiem większości dostępnych preparatów, ale stosowanie którego, nawet w niewielkich ilościach, nie jest zalecane, zwłaszcza dla dzieci poniżej 2 roku życia. Preparaty Chicco są odpowiednie dla dzieci już od 3 miesiąca życia, a także dla kobiet w ciąży. Cechuje je przedłużone działanie, do 3 godzin po jednorazowym nałożeniu. Chroni przed wszelkiego typu komarami, w tym przed najbardziej drażniącym i coraz częściej występującym azjatyckim komarem tygrysim. W dzień i w nocy.

Chicco Łagodzący sztyft po ukąszeniu zawiera ekstrakt z drzewka pieprzowca ''Zanthoxylum'', chińskiej rośliny powszechnie znanej ze swoich łagodzących właściwości. Idealny, gdy potrzeba szybkiej ulgi dla podrażnionej skóry. Nie pozostawia tłustego filmu,
jest delikatnie perfumowany. Nie zawiera amoniaku.

Zasłonki doskonale chronią przed promieniami słonecznymi, oraz umilają jazdę samochodem najmłodszym. Można je w bardzo łatwo założyć ponieważ posiadają gumowe przyssawki. Pasują do wszystkich modelów samochodów. Zasłonki przeciwsłoneczne są wykonane z wytrzymałych, bezpiecznych dla dzieci materiałów. W komplecie znajdują się 2 sztuki zasłonek, oraz praktyczny pokrowiec na zasłonki.4 Inne produkty w tej samej kategorii: