Przeciw komarom

Ostatnio przeglądane

Informacje

CHICCO ROLL ON PRZECIW KOMAROM 3M+ 60ML NATURAL Zobacz większe

CHICCO ROLL ON PRZECIW KOMAROM 3M+ 60ML NATURAL

Kosmetyk przeciw komarom Chicco.

Numer do kontaktu: 605 662 999

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

16,98 zł

Więcej informacji

Ergonomiczna butelka umożliwia szybką i łatwą aplikację produktu.

Nowa linia naturalnych, odstraszających komary środków jest przeznaczona specjalnie dla niemowląt i dzieci. Preparaty łagodnie chronią delikatną skórę. Działanie oparte jest o Citrodiol, wyciąg z australijskiego gatunku eukaliptusa. Citrodiol jest powszechnie znany ze swoich odstraszających insekty właściwości. Jest jednym z najpopularniejszych w świecie, naturalnych, skutecznych składników stosowanych w tego typu preparatach.

Produkty z linii odstraszającej komary zostały przebadane dermatologicznie. Nie zawierają alkoholu, barwników ani parabenów. Nie zawierają DEET, który jest głównym czynnym składnikiem większości dostępnych preparatów, ale stosowanie którego, nawet w niewielkich ilościach, nie jest zalecane, zwłaszcza dla dzieci poniżej 2 roku życia. Preparaty Chicco są odpowiednie dla dzieci już od 3 miesiąca życia, a także dla kobiet w ciąży. Cechuje je przedłużone działanie, do 3 godzin po jednorazowym nałożeniu.

Chroni przed komarami. W dzień i w nocy.

Zasłonki doskonale chronią przed promieniami słonecznymi, oraz umilają jazdę samochodem najmłodszym. Można je w bardzo łatwo założyć ponieważ posiadają gumowe przyssawki. Pasują do wszystkich modelów samochodów. Zasłonki przeciwsłoneczne są wykonane z wytrzymałych, bezpiecznych dla dzieci materiałów. W komplecie znajdują się 2 sztuki zasłonek, oraz praktyczny pokrowiec na zasłonki.4 Inne produkty w tej samej kategorii: