od 9kg do 36kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

Graco Nautilus Elite od 9kg do 36kg

Numery kontaktowe:

605 662 999, 661 968 848, 

+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

699,00 zł

Więcej informacji

NAUTILUS ELITE

NAJWYŻSZY STOPIEŃ LUKSUSU

Graco Nautilus™ Elite  to fotelik typu “3 w 1”, który rośnie razem z Twoim dzieckiem aż do 12. roku życia. Liczne praktyczne rozwiązania czynią fotelik nie tylko bezpiecznym, ale i łatwym w obsłudze. Zastosowanie 5-punktowych pasów bezpieczeństwa z systemem zapobiegającym ich cofaniu się wraz z pianką z polistyrenu ekspandowanego (EPS) - w razie zderzenia bocznego pochłania część energii uderzenia, podnosząc komfort i bezpieczeństwo podróży. Regulowana wysokość pasów bezpieczeństwa, bez konieczności ich ponownego przekładania, a przy tym z intuicyjnym mechanizmem blokady zapewnia tak pewność, jak komfort i wygodę, w tym dla rodzica. Wzmocnienie boczne wykorzystujące technologię Safety Surround,  zapewnia dodatkową ochronę ciała i głowy dziecka w razie zderzenia bocznego. Regulowany zagłówek i 3-stopnia regulacja nachylenia oparcia czynią podróż komfortową.

KIERUNEK MONTAŻU FOTELIKA

Przodem do kierunku jazdy.

OCHRONA BOCZNA

Wzmocnienie boczne wykorzystujące technologię Safety Surround,  zapewnia dodatkową ochronę ciała i głowy dziecka w razie zderzenia bocznego

OCHRONA GŁOWY

3 -stopniowa regulacja wysokości zagłówka oraz 2 stopniowa szerokości zapewnia rosnącemu dziecku bezpieczeństwo i wygodę.

PASY BEZPIECZEŃSTWA

5- punktowe wraz z automatyczną regualcja wysokości pasów - wraz ze wzrostem dziecka nie ma potrzeby ponownego ich przekładania.

UCHYŁ OPARCIA

3-stopniowa pozycja uchyłu oparcia pozwala na komfort i wygodę podczas nawet długich podróży.

MONTAŻ

 Zintegrowana prowadnica pasa bezpieczeństwa gwarantuje właściwy montaż fotelika w samochodzie.

TAPICERKA

Pokrowiec nadający się do prania w pralce.

UCHWYT NA KUBEK

Dodatkowe udogodnienie - zintegrowany uchwyt na kubek by mieć napój pod ręką.Produkty powiązane

18 Inne produkty w tej samej kategorii: