od 9kg do 36kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

Graco Nautilus 9-36kg

Fotelik samochodowy Graco Nautilus 9-36kg

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

599,00 zł

Więcej informacji

Fotelik samochodowy dla grup wagowych I, II, III. Właściwy dla dzieci od 9 miesięcy do 12 lat.
W najnowszych testach zderzeniowych ADAC otrzymał 3***, co oznacza naprawdę wysoki poziom bezpieczeństwa.

Fotelik Nautilus posiada 5 regulacji wysokości oparcia, które regulujemy jedną ręką. Oznacza to, że fotelik rośnie wraz z dzieckiem.
W grupie I (9-18kg) dziecko zapinamy wewnętrznymi, pięciopunktowymi pasami fotelika. Dzięki specjalnemu mechanizmowi odchylania, możemy ustawić fotelik w komfortowej, pochylonej pozycji.
Gdy dziecko znajdzie się w drugiej grupie wagowej (powyżej 15 kg), zapięte jest pasem samochodowym. Pas samochodowy przeprowadzany jest przez właściwe, dokładnie oznaczone miejsca.
W końcowym etapie - grupa III (powyżej 22kg) - po odpięciu oparcia możemy pozostawić samo siedzisko. Przypominamy jednak, że zalecane jest przewożenie dziecka jak najdłużej w foteliku z oparciem.

Fotelik Nautilus posiada dodatkowe wzmocnienia boczne, zabezpieczające dziecko w czasie uderzeń bocznych. Najwyższej klasy zapięcia pasów, jak i system blokujący zapięty w samochodzie fotelik, są gwarancją najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Aby zapewnić maksymalny komfort dziecka, fotelik Nautilus został wyposażony w wyściełany zagłówek. Posiada specjalną wkładkę dla niemowląt.
W podłokietniku znajduje się zintegrowany uchwyt na kubek.
Od strony praktycznej ważna jest możliwość zdjęcia poszycia do prania.

Fotelik waży 9kg.
Wymiary zewnętrzne 48/60/68-88cm

CiężarDługośćSzerokośćWysokość
9 kg48 cm50 cm88 cm


Produkty powiązane

19 Inne produkty w tej samej kategorii: