od 9kg do 18kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

Maxi Cosi AxissFix 9-18kg

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

1 549,00 zł

Więcej informacji

Fotelik samochodowy firmy Maxi Cosi model AxissFix dla dzieci w przedziale wagowym 9-18kg  Kolorystyka 2018

Czas realizacji zamówienia 24h-7dni w zależności od dostępności danego koloru.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 9 do 18 kilogramów. Instalowany jest na tylnym siedzeniu przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego samochodowego pasa bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu unikalnego napinacza pasów bezpieczeństwa pas mocujący fotelik jest maksymalnie napięty a fotelik stabilnie przymocowany.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi AxissFix posiada 5-punktowe szelki z centralnym zamkiem i paskiem regulującym napięcie szelek uprzęży. Safe Side, czyli system ochrony bocznej dodatkowo daje ochronę w okolicach głowy oraz ramion pociechy.

Fotelik samochodowy pozwala wybrać jedną z ośmiu pozycji nachylenia siedzenia fotelika tak aby zapewnić jak najwyższy komfort jazdy. W przypadku zabrudzenia tapicerki fotelika możemy ją w prosty sposób zdjąć i wyprać.

Fotelik Maxi-Cosi AxissFix posiada regulowany zagłówek, kiedy dziecko rośnie wystarczy go podwyższyć.TurnoSafe to wyjątkowy system obrotu siedziska w prawo i lewo. Dzięki temu systemowi dużo łatwiej będzie nam usadzić lub wyjąć dziecko z fotelika. Dodatkowo fotelik posiada sygnalizator prawidłowego zablokowania fotelika.

CHARAKTERYSTYKA FOTELIKA:

  • 9-18kg
  • Montowany przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego
  • Ochrona boczna
  • Ruchomy zagłówek
  • Obrotowe siedzisko

Dożywotnia Gwarancja na foteliki, bazy, wózki i gondole zarejestrowane w ciągu 3 miesięcy od ich daty zakupu,

Wymiana po Wypadku - wymiany fotelika biorącego udział w wypadku lub kolizji na nowy, po dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji.

Pomoc w Dysplazji - usługa wypożyczenia specjalnego fotelika dla dzieci dotkniętych problemem dysplazji na czas rehabilitacji i leczenia.15 Inne produkty w tej samej kategorii: