od 9kg do 18kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

Go-One Isofix 9-18 kg

Fotelik samochodowy firmy Chicco Go-One Isofix przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 9-18kg

UWAGA! Przed zakupem prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia czasu realizacji zamówienia, oraz kolorystyki wózka.
605 662 999

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

679,00 zł

Więcej informacji

Go-One Isofix Grupa 1: 9-18 kg Wygoda i komfort w każdej podróży!

Fotelik Go-One Isofix może być zainstalowany na 2 sposoby:

  • za pomocą 3 punktowych pasów samochodowych
  • bezpieczniej - za pomocą łączników Isofix.

Fotelik dostosowuje się do wzrostu i jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg (od ok. 12 miesiąca, do 4 roku życia).

  • Dwa sposoby montażu
  • 3 punktowe pasy samochodowe lub systemem Isofix.
  • Regulacja

Zagłówek i pasy można regulować do 6 pozycji w prosty sposób. Dzięki temu dostosowujemy fotelik do wzrostu rosnącego dziecka i zapewniamy mu bezpieczeństwo na przestrzeni kilku lat.

Rozkładane oparcie. Oparcie fotelika można regulować, tak aby dostosować się do potrzeb podróżującego dziecka, oferując mu 5 pozycji: od siedzącej do leżącej, idealnej do spokojnego snu w trakcie jazdy.

Zdejmowana tapicerka, i to bez konieczności usuwania pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu unikniemy ryzyka niepoprawnego, ponownego zamocowania pasów. Max. temperatura prania tapicerki to 30 stopni.

Grupa 1 Isofix
Fotelik został dopuszczony zgodnie z normą ECE R44/04 do przewożenia samochodem wyposażonym w system Isofix dzieci o wadze 9 do 18 kg (mniej więcej od 12. miesiąca życia do 4 lat). Fotelik jest sklasyfikowany jako uniwersalny z Isofixem i jest kompatybilny z większością samochodów, jednak przed instalacją należy zapoznać się z instrukcją obsługi danego samochodu.15 Inne produkty w tej samej kategorii: