od 9kg do 18kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

Chicco Go-One 9-18kg

Fotelik samochodowy marki Chicco. 9-18kg

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

439,00 zł

Więcej informacji

Nowość wśród fotelików Chicco. Model Go-On jest następcą modelu X-pace.

Fotelik Go-One instalujemy w samochodzie za pomocą 3 punktowych pasów bezpieczeństwa.

Fotelik dostosowuje się do wzrostu i jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg (od ok. 12 miesiąca, do 4 roku życia). Łatwa instalacja, dzięki czerwonym oznaczeniom.
Zagłówek i pasy można regulować do 6 pozycji w prosty sposób. Dzięki temu dostosowujemy fotelik do wzrostu rosnącego dziecka i zapewniamy mu bezpieczeństwo na przestrzeni kilku lat.
Oparcie fotelika można regulować, tak aby dostosować się do potrzeb podróżującego dziecka, oferując mu 5 pozycji: od siedzącej do leżącej, idealnej do spokojnego snu w trakcie jazdy.
Zdejmowana tapicerka,

Zdejmowana tapicerka, bez konieczności usuwania pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu unikniemy ryzyka niepoprawnego, ponownego zamocowania pasów. Max. temperatura prania tapicerki to 30 stopni.
Fotelik, zgodnie z normą ECE R44/04, został dopuszczony do przewożenia dzieci o wadze 9 do 18 kg (mniej więcej od 12. miesiąca życia do 4 lat). 

GRATIS
CHICCO OSŁONKI / ZASŁONKI PRZECIWSŁONECZNE NA SZYBY

Zasłonki doskonale chronią przed promieniami słonecznymi, oraz umilają jazdę samochodem najmłodszym. Można je w bardzo łatwo założyć ponieważ posiadają gumowe przyssawki. Pasują do wszystkich modelów samochodów. Zasłonki przeciwsłoneczne są wykonane z wytrzymałych, bezpiecznych dla dzieci materiałów.  W komplecie znajdują się 2 sztuki zasłonek, oraz praktyczny pokrowiec na zasłonki.Produkty powiązane

15 Inne produkty w tej samej kategorii: