od 9kg do 18kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

Fotelik Chicco Oasys1 9-18 kg

Fotelik samochodowy firmy Chicco, model Oasys 1.

UWAGA! Przed zakupem prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia czasu realizacji zamówienia, oraz kolorystyki wózka.

605 662 999

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

599,00 zł

Więcej informacji

Nowy fotel Chicco Oasys 1 Isofix łączy w sobie bezpieczeństwo, komfort i funkcjonalność .
Kształt i rozmiar fotela zaprojektowane tak, aby zagwarantować lepszą ochronę dziecka na wypadek uderzeń bocznych oraz komfort. Bardzo kompaktowy i otulający dla małych dzieci oraz przestronny dla starszych dzieci.  Sterowanie funkcjami fotela jest intuicyjne przy użyciu przycisków, które umieszczone zostały w łatwo dostępnych miejscach. 


Wyposażony w System Cyrkulacji Powietrza – tapicerka wykonana z oddychających tkanin - test przepuszczalności powietrza i pary pokazuje, że użyte materiały zapewniają znakomity wzrost oddychalności; struktura fotela – ciepło przechodzi szybko z obszaru siedziska do tyłu i uwalniane jest przez górne i boczne wywietrzniki. W miejscach, gdzie kontakt z ciałem dziecka jest największy, struktura fotela  jest perforowana a tapicerka posiada wstawki z siatki, dla zapewnienia  maksymalnego przepływu powietrza.   Tapicerkę można zdjąć do prania bez demontażu szelek, co gwarantuje większe bezpieczeństwo.


Zagłówek fotela i szelki regulowane są w 6 pozycjach, aby dostosować się do rozwoju dziecka od 9 miesięcy do 4 lat. Fotel wyposażony został w System Nachylenia Oparcia : oparcie fotela można odchylić do 5 pozycji dla zapewnienia wygody i komfortu.  SYSTEM ISOFIX : instalacja fotela odbywa się  bezpośrednio w samochodzie bez użycia samochodowych pasów bezpieczeństwa, łatwo i bardzo bezpiecznie.  System Bezpieczeństwa Double Check zapobiega nieprawidłowej instalacji  fotela.

Fotel Oasys 1 Isofix jest zatwierdzony zgodnie ze standardami normy ECE44/04 do przewożenia dzieci o wadze od 9 kg do 18 kg ( Grupa 1) w samochodach wyposażonych w System Isofix.Produkty powiązane

18 Inne produkty w tej samej kategorii: