od 15kg do 36kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

Fotelik Chicco Oasys Fixplus 15-36kg

Numery kontaktowe:

605 662 999, 661 968 848, 

+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

639,00 zł

Więcej informacji

Oasys 2/3 FixPlus Grupa 2/3: 15-36 kg
Bezpieczne i pewne otulenie, dopasowane do rosnącego dziecka! Fotelik, który rośnie razem z dzieckiem, zatwierdzony do użytku  zgodnie z normą ECE R44/04, przeznaczony do transportu dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Sztywne łączniki FixPlus zapewniają stabilność po zainstalowaniu.

Został zaprojektowany tak, aby dostosowywał się do rozwoju dziecka. Jego wysokość i szerokość można regulować niezależnie.

Nagrodzony 4 gwiazdkami w Europejskim Teście Konsumenta w kategorii „Fotel samochodowy 2013”  Grupa 2/3 (15-36 kg). W ramach testów niezależne związki konsumentów poddają ocenie wiele aspektów: bezpieczeństwo w razie zderzenia czołowego i bocznego, użytkowanie i ergonomię, jakość produktu i materiałów, z których został wykonany, oraz łatwość montażu.

Nagrody i wyróżnienia - Fotelik samochodowy Oasys 2/3 Fixplus został nagrodzony w 2013 roku w Belgii otrymując tytuł najlepszego fotelika samochodowego

  • Elastyczność -Wysokość i szerokość fotela Oasys 2/3 FixPlus można regulować oddzielnie, zgodnie z rozwojem dziecka w wieku od 3 do 12 lat.
  • Łączniki FixPlus
  • Łatwy w użytkowaniu
  • Mocne boczne elementy ochronne

Oasys 2/3 FixPlus zaprojektowano do mocowania za pomocą pasów bezpieczeństwa oraz sztywnych łączników, które gwarantują lepszą stabilność.
Wygoda

Siedzisko i oparcie można także regulować jednocześnie, ustawiając je w 4 pozycjach, które zapewnią nadzwyczaj komfortowe podróże. Regulacja odbywa się za pomocą centralnego przycisku.

Mają dużą zdolność pochłaniania energii w razie uderzenia bocznego. Chronią najdelikatniejsze części ciała dziecka - głowa i tułów są niezwykle podatne na urazy, a ramiona to pierwszy punkt kontaktu w razie uderzenia.

Łatwość w użytkowaniu to intuicyjność działania, ergonomia i prostota. Każda część służąca do zmiany ustawień jest dobrze oznakowana – dzięki zastosowaniu koloru pomarańczowego – i łatwo jej dosięgnąć, dzięki czemu mama i tata mogą z łatwością zmienić dowolne ustawienie fotela, nawet gdy jest on zamontowany.

Fotel Oasys 2/3 zgodnie z normą ECE R44/04 dopuszczono do przewożenia dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Fotel mocuje się za pomocą pasa trzypunktowego, w miejscach  umocowania pasów zaznaczonych na czerwono. Dziecko zawsze musi być zapięte trzypunktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.30 Inne produkty w tej samej kategorii: