od 0kg do 18kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

BESAFE IZI KID X3 I-SIZE SIP FOTELIK SAMOCHODOWY

UWAGA!!!
Z powodu wysokiej dynamiki sprzedaży nie gwarantujemy stałej dostępności. Prosimy pytać o dostępność.

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848,
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

1 599,00 zł

-576,00 zł

2 175,00 zł

Więcej informacji

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Kid X3 i-Size SIP

Jeszcze więcej komfortu i wygody dzięki nowej wkładce dla dziecka i ochronie bocznej SIP+.
Potwierdzony wynik bezpieczeństwa

TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY - 5 X BEZPIECZNIEJ

BeSafe iZi Kid X3 i-Size jest zatwierdzony przez homologację UN R129 (i-Size) i stworzony na podstawie zwycięskich genów swojego poprzednika - iZi Kid X2 i-Size - oferując ten sam, historyczny wynik bezpieczeństwa zdobyty w testach ADAC.
Dzięki temu, że fotelik można zamontować wyłącznie tyłem do kierunku jazdy, dziecko zawsze podróżuje 5x bezpieczniej.
Fotelik przeszedł również Szwedzki Test Plus.
Najnowsza generacja ochrony bocznej SIP+ oferuje dodatkową ochronę przed zderzeniem bocznym a jasne wskaźniki instalacyjne zmniejszają ryzyko niewłaściwego użytkowania.

wzrost dziecka: od 61cm do 105cm
waga dziecka około: 0-18kg
Wiek: od około 6 miesięcy do 4 lat
wymiary (cm): szer. 80 x wys. 97 x dł/gł. 44
waga produktu: 14kg
EAN: 7072754003845
Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy
Homologacja: UN R129 (i-Size)
Mocowanie: ISOfix

IZI KID X3 I-SIZE - GENY ZWYCIĘZCY

BeSafe iZi Kid X3 i-Size jest zatwierdzony przez homologację UN R129 (i-Size) i stworzony na podstawie zwycięskich genów swojego poprzednika - iZi Kid X2 i-Size - oferując ten sam, historyczny wynik bezpieczeństwa zdobyty w testach ADAC. Dzięki temu, że fotelik można zamontować wyłącznie tyłem do kierunku jazdy, dziecko zawsze podróżuje 5x bezpieczniej.
Fotelik przeszedł również Szwedzki Test Plus. Najnowsza generacja ochrony bocznej SIP+ oferuje dodatkową ochronę przed zderzeniem bocznym a jasne wskaźniki instalacyjne zmniejszają ryzyko niewłaściwego użytkowania.

NAJBEZPIECZNIEJSZY WYBÓR

Fotelik BeSafe iZi Kid X3 i-Size daje Twojemu dziecku maksymalny poziom ochrony, a w razie wypadku działa jak ochronna tarcza wokół Twojego dziecka. Dlaczego?

Małe dzieci nie są miniaturami osób dorosłych – ich głowy są nieproporcjonalnie ciężkie, ich plecy i kręgosłup nie są do końca rozwinięte, nie mają jeszcze odruchów i zdolności przeciwdziałania obciążeniom. Podczas zderzenia samochodu,
w którym zamontowano fotelik skierowany przodem do kierunku jazdy, głowa dziecka jest gwałtownie wyrzucana do przodu, czego skutkiem jest bardzo silne szarpnięcie szyi i głowy oraz możliwość uszkodzenia kręgosłupa! Dziecko może doznać również obrażeń w wyniku uderzenia w siedzenie przednie lub obrażeń spowodowanych przez uszkodzone elementy konstrukcji, które mogą dostać się do wnętrza samochodu.
Przy zastosowaniu fotelika skierowanego tyłem do kierunku jazdy, skorupa fotelika będzie działać jak tarcza ochronna absorbująca oddziaływanie wszystkich sił.
Testy zderzeniowe pokazują, że obciążenie szyi jest 5 razy niższe przy zastosowaniu fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy niż w przypadku fotelika skierowanego przodem, dlatego w czasie zderzenia główka Twojego dziecka nie zostanie gwałtownie wyrzucona do przodu, a co za tym idzie zmniejsza się ryzyko uszkodzenia kręgosłupa. Dziecko chronione jest również przed uderzeniem o siedzenie przednie oraz przed przedmiotami dostającymi się do samochodu podczas zderzenia.
Nie bez powodu wszystkie foteliki dla niemowląt (grupa0+) są przeznaczone wyłącznie do montażu tyłem do kierunku jazdy!

BeSafe zaleca, by dzieci przewożone były w fotelikach skierowanych tyłem do kierunku jazdy najdłużej jak to tylko możliwe, najlepiej do wieku 4 lat. Takie są też zalecenia międzynarodowych organizacji konsumenckich, reprezentowanych przez ICRT.

Test Plus
BeSafe iZi Kid X3 i-Size jest jednym z niewielu fotelików na rynku, który przeszedł niezwykle trudny Test Plus.
Test Plus jest jednym z najbardziej surowych testów fotelików na świecie, tylko nieliczne foteliki są w stanie go przejść. Test Plus ma tak wysokie wymagania, że foteliki samochodowe mocowane przodem do kierunku jazdy nie mają szans ich spełnić.

KOMPAKTOWY, ALE PRZESTRONNY

Regulowane ramiona ISOfix zapewniają więcej miejsca na nogi dla rosnącego dziecka. W tym samym czasie rodzice mogą zdecydować ile miejsca w samochodzie będzie zajmować fotelik. iZi Kid X3 i-Size oferuje maksymalny komfort dzięki 3 pozycjom odchylenia, nowej, super miękkiej i wspomagającej prawidłową pozycję wkładce dla dziecka oraz wysokiej pozycji w samochodzie, która pozwala dziecku na obszerny widok tego co znajduje się na zewnątrz samochodu.

PRZYJAZNE UŻYTKOWANIE

Wysokość pasów uprzęży w iZi Kid X3 i-Size dostosowuje się automatycznie podczas zmiany wysokości zagłówka w 8 różnych pozycjach - w ten sposób fotelik rośnie razem z dzieckiem. Inteligentne magnesy utrzymują po bokach pasy ramienne uprzęży pozwalając na łatwe umieszczenie dziecka w foteliku.

Nowa generacja wkładki dla dziecka:

 • więcej komfortu i stabilności
 • inteligentna pianka wewnątrz pozwala na wygodne dopasowanie, optymalną pozycję siedzącą, stabilność kątową i boczną
 • może być używana do wieku ok. 2 lat

Nowa generacja ochrony bocznej SIP+:

 • pochłania dodatkowe 20% sił uderzenia bocznego
 • ulepszony mechanizm montowania i demontowania ochrony SIP+
 1. Łatwa instalacja w samochodzie za pomocą systemu ISOfix i wyraźnych wskaźników pokazujących poprawny montaż fotelika - zmniejszenie ryzyka błędnego montażu.
 2. Doskonała ochrona boczna dzięki SIP+ (Side Impact Protection+).
 3. Łatwa regulacja - wysokość zagłówka fotelika oraz barkowych pasów uprzęży można ustawić jednym ruchem ręki w 8 różnych pozycjach - fotelik rośnie razem z dzieckiem.
 4. Opatentowana przednia rama antyrotacyjna, która blokuje ustawienie fotelika w samochodzie i zapewnia wyjątkowo mocny montaż.
 5. Regulowane ramiona ISOfix, dzięki którym można stworzyć więcej miejsca na nogi dziecka.
 6. Inteligentny system uprzęży z magnesami, który ułatwia wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika.
 7. Kilka pozycji do spania - regulacja siedziska umożliwia ustawienie 4 pozycji.
 8. Wentylowane/przepuszczające powietrze oparcie fotelika dla zwiększenia komfortu.
 9. Wkładka wypełniająca dla dziecka.

CECHY:

 • Łatwa instalacja w samochodzie za pomocą systemu ISOfix.
 • Doskonała ochrona boczna (SIP+ - Side Impact Protection+)- posiada wzmocnienie z materiału absorbującego uderzenia (EPS), dlatego chroni doskonale głowę i kręgosłup dziecka.
 • Łatwa regulacja - wysokość zagłówka fotelika oraz barkowych pasów bezpieczeństwa można ustawić jednym ruchem ręki w 8 różnych pozycjach.
 • 5-punktowe szelki z magnesami ułatwiają wkładanie dziecka
 • do i wyciąganie z fotelika.
 • Kilka pozycji do spania - regulacja siedziska umożliwia ustawienie 4 pozycji.
 • Przednia rama antyrotacyjna - zapewnia stabilność fotelika oraz podwyższa poziom ochrony dziecka
 • Wentylowany/przepuszczający powietrze zagłówek.
 • Wysokiej jakości atestowane materiały pozwalają utrzymać fotelik w czystości i użytkować go przez wiele lat - tapicerkę można ściągnąć i prać w 30°C, program bardzo łagodny; nakładać ponownie na fotelik gdy jest lekko wilgotna.

Zmieniony kształt ramy antyrotacyjnej podstawy fotelika. Dzięki zmienionej podstawie, fotelik powinien pasować do większej ilości  samochodów. Noga wypierająca, teleskopowa z sygnalizacją kolorystyczną i dźwiękową prawidłowości wyparcia.

Zmodyfikowany sposób regulacji kąta nachylenia siedziska.

 • Łatwy montaż za pomocą ISOfix i wskaźników, które sygnalizują prawidłowe zamontowanie fotelika, co zmniejsza ryzyko niewłaściwego użytkowania.
 • Dodatkowa ochrona boczna SIP + (Side Impact Protection +).
 • Zagłówek można łatwo regulować za pomocą jednej ręki.
 • Opatentowane przednie usztywnienie, które mechanicznie blokuje fotelik w jednej pozycji w samochodzie - zapewnia niezwykle silne mocowanie.
 • Regulowane szyny ISOfix, które generują więcej miejsca na nogi dla dziecka i pozwalają zmniejszyć zajmowane miejsce przez fotelik w samochodzie.
 • Łatwe wkładanie dziecka do fotelika lub wyciąganie, dzięki magnesom przytrzymującym szelki z boku.
 • Regulowana pozycja do spania, którą można łatwo dostosować w trakcie jazdy aby zapewnić dziecku dodatkowy komfort.
 • Wentylacja w tylnej części siedziska dla dodatkowego komfortu.
 • Miękkie poduszki dla jeszcze większego komfortu.


30 Inne produkty w tej samej kategorii: