od 0kg do 18kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

Chicco Eletta Comfort Fotelik 0-18 kg

Fotelik samochodowy Chicco Eletta 0-18 kg.

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

379,00 zł

Więcej informacji

Eletta ochroni dziecko w podróży przez ponad 3 pierwsze lata jego życia

Eletta to fotel Chicco dla grupy 0+/1, zgodny z normą ECE R44/04, przeznaczony do przewożenia w samochodzie dzieci od narodzin do 18 kg. Duże siedzisko z wkładką redukcyjną dla noworodków zapewnia dziecku najwyższy stopień wygody i bezpieczeństwa na każdym etapie rozwoju.


Eletta Comfort to doskonały fotel dla dziecka na pierwszych kilka lat – od narodzin do 3. roku życia. Jest praktyczny i łatwy w montażu.

Fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy dla dziecka od dnia narodzin do osiągniecia przez nie wagi ok. 13 kg. Należy pamietać o wyłączeniu poduszki powietrznej w aucie. Prawidłowy montaż ułatwiają błękitne prowadnice. Po przełożeniu fotelika przodem do kierunku jazdy dla dziecka o wadze 9-18 kg, prawidłowy montaż ułatwiają czerwone prowadnice.  

Rozkładane oparciektóre można regulować do jednej z 4. pozycji – od pozycji siedzącej do całkowicie leżącej, aby zapewnić dziecku spokojną drzemkę w czasie podróży.

Miękka wkładka Ergòs dla dzieci do 6 kg gwarantuje właściwe ułożenie główki, bioder i nóg noworodka. Dodatkowo specjalny klin zapewnia optymalną pozycję kręgosłupa.

Eletta Comfort to idealne połączenie bezpieczeństwa i wygody. Fotelik wykonany jest z miękkich tkanin, a obszerne siedzisko z przestrzenią na wygodne ułożenie nóżek niemowlęcia zapewnia wygodną podróż. 

Eletta to fotel Chicco dla grupy 0+/1, zgodny z normą ECE R44/04, przeznaczony do przewożenia w samochodzie dzieci od narodzin do 18 kg.

- dla dzieci z Grupy 0+ (0-13 kg, do ok. 15. miesiąca życia) fotelik należy montować tyłem do kierunku jazdy, a w przypadku montażu na przednim siedzeniu pasażera, zawsze należy wyłączyć poduszkę powietrzną pasażera;
- dla dzieci z Grupy 1 (9-18 kg) fotel montujemy przodem do kierunku jazdy.

Dzięki specjalnym kolorowym oznaczeniom prowadzenia pasów bezpieczeństwa montaż fotela jest łatwy i intuicyjny (kolor błękitny dla grupy 0+ i kolor czerwony dla grupy 1)27 Inne produkty w tej samej kategorii: