od 0kg do 10/13kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

MAXI COSI TINCA 0-12 KG

UWAGA!!!
Cena dotyczy samogo fotelika.

Z powodu wysokiej dynamiki sprzedaży nie gwarantujemy stałej dostępności. Prosimy pytać o dostępność.

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848,
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

689,00 zł

Więcej informacji

Maxi Cosi Tinca - Idealny dla wszystkich

Od 45 do 75 cm
Do 12 kg

 • Lekka konstrukcja
 • Zgodność z normą i-Size dla większego bezpieczeństwa
 • Duży daszek przeciwsłoneczny z ochroną UV
 • Elastyczny system podróżny

Maxi-Cosi Tinca — Fotelik samochodowy dla niemowląt — Grupa 0+ — Nomad Black

Bezpieczeństwa nigdy nie należy traktować lekko. Ale to nie znaczy, że Twój fotelik samochodowy nie może lekki być. Ważący zaledwie 3,2 kg, zgodny z normą i-Size fotelik dziecięcy Maxi-Cosi Tinca został zaprojektowany dla wygody rodziców. Ponadto jego zgodność z normą i-Size gwarantuje zawsze bezpieczną podróż samochodem. Z fotelika Tinca można korzystać od urodzenia (od 45 do 75 cm/do 12 kg). To fotelik świetny dla wszystkich, zarówno w samochodzie, jak i podczas spaceru. Z uwagi na lekką konstrukcję fotelik ten bardzo łatwo można przenosić do i z samochodu. Jest także wygodny i bezpieczny dla Twojego maleństwa dzięki wkładce dla noworodka z poduszką pod główkę.

Fotelik zgodny z normą i-Size zapewnia bezpieczną podróż tyłem do kierunku jazdy, gwarantując dodatkową ochronę głowy i szyi dziecka. Wkładka dla noworodka utrzymuje główkę dziecka w bezpiecznej i wygodnej pozycji, gdyż zawsze doskonale pasuje. Ponadto fotelik Tinca zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi. dzięki wbudowanym udoskonalonym materiałom jeszcze lepiej absorbującym siły podczas wypadku.

Ten lekki model fotelika samochodowego dla niemowląt można zamocować w aucie za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub na bazie z ISOFIX. Instrukcja obsługi przeprowadzi Cię przez kolejne kroki montażu przy użyciu pasa samochodowego, aby zapewnić bezpieczeństwo.

W przypadku montażu z użyciem uchwytów ISOFIX trzeba posiadać odpowiednią bazę. Przymocuj ją do uchwytów ISOFIX i pozostaw w samochodzie. Za każdym razem, gdy wsiadasz do auta, możesz jednym kliknięciem wpiąć fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca do bazy, a przy wychodzeniu z pojazdu jednym ruchem go z tej bazy wypiąć. Wskaźniki wizualne powiadomią Cię, kiedy fotelik samochodowy Maxi-Cosi jest właściwie zamocowany i można ruszać w drogę. Fotelik Tinca można zamontować na bazie Family Fix 2.

Fotelik zgodny z normą i-Size zapewnia bezpieczne podróżowanie tyłem do kierunku jazdy, zapewniając dodatkową ochronę głowy i szyi dziecka, które spoczywają na miękkiej wyściółce siedziska. Wkładka dla noworodka utrzymuje główkę dziecka w bezpiecznej i wygodnej pozycji, gdyż zawsze doskonale pasuje. Fotelik jest wyposażony w duży daszek przeciwsłoneczny z ochroną UV, który pozwala Twojemu maleństwu wygodnie spać w słoneczny dzień!

Fotelik Tinca jest kompatybilny z większością wózków Maxi-Cosi i Quinny. Można go łatwo wypiąć ze stelaża wózka dzięki przyciskom pamięci. Po codziennym użytkowaniu fotelik Tinca bywa brudny, Twój maluch może też cierpieć na chorobę lokomocyjną — z tego względu zadbaliśmy o to, aby tapicerkę fotelika Maxi-Cosi można było łatwo zdejmować. Niezależnie od tego, co się stanie, tapicerkę tę można z łatwością wyczyścić, piorąc ją w pralce (w 30°C).

 • Łatwy do noszenia dzięki lekkiej konstrukcji (tylko 3,2 kg)
 • Zgodność z najnowszą europejską normą bezpieczeństwa i-Size
 • Wyposażony w duży daszek przeciwsłoneczny z ochroną UV
 • Pasuje do większości wózków Maxi-Cosi
 • Lekka konstrukcja ułatwiająca przenoszenie
 • Pasuje do większości wózków Maxi-Cosi
 • Dzięki przyciskom pamięci można go łatwo zdejmować jedną ręką ze stelaża wózków Maxi-Cosi i Quinny.
 • Zmywalna tapicerka
 • Wyposażony w duży daszek przeciwsłoneczny z ochroną UV
 • Wkładka dla noworodka zapewnia maleństwu większe bezpieczeństwo i pełną wygodę, a zagłówek zawsze doskonale pasuje do główki dziecka
 • Wygodne, dodatkowo wyściełane siedzisko
 • Zmywalna tapicerka ułatwiająca czyszczenie fotelika samochodowego
 • Zgodność z normą bezpieczeństwa i-Size

Pasuje do bazy FamilyFix2 dla fotelików samochodowych Maxi-Cosi.

W foteliku Maxi-Cosi przewieziono ze szpitala do domu ponad 50 mln niemowląt. Nasze bezpieczne i wygodne foteliki samochodowe oraz wózki można znaleźć pierwszego dnia w żłobku, podczas przyjęć urodzinowych, pikników w parku i w każdym innym momencie. Intuicyjne w obsłudze i nowoczesne produkty pomagają rodzinom szczęśliwie patrzyć w przyszłość, dotrzymując głównej obietnicy złożonej przez naszą markę: niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, my wieziemy przyszłość.29 Inne produkty w tej samej kategorii: