od 0kg do 10/13kg

Ostatnio przeglądane

Informacje

Chicco Auto Fix Fast Fotelik z Bazą

Fotelik z bazą dla dzieci z przedziału wagowego 0-13 kg.

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

439,00 zł

Więcej informacji

Przytulne i bezpieczne gniazdko - idealne na pierwszą podróż do domu!

Auto-Fix Fast jest zgodny z normą ECE R44/04. Specjalny materacyk redukcyjny (do 6 kg) został zaprojektowany i przebadany klinicznie, aby przeciwdziałać syndromowi płaskiej głowy, który pojawia się, gdy dziecko leży zbyt długo na płaskiej i twardej powierzchni. 

Nagrodzony 4 gwiazdkami w Europejskim Teście Konsumenta w kategorii „Fotel samochodowy 2011”  Grupa 0+ (0-13 kg), zarówno w wersji z bazą, jak i bez niej. W ramach testów niezależne związki konsumentów poddają ocenie wiele aspektów: bezpieczeństwo w razie zderzenia czołowego i bocznego, użytkowanie i ergonomię, jakość produktu i materiałów, z których został wykonany, oraz łatwość montażu.

Auto-Fix Fast został tak zaprojektowany, aby zagwarantować maksimum komfortu w każdej fazie rozwoju niemowlęcia.

Auto-Fix Fast powinien być montowany tylko i wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Należy się także  upewnić, że poduszka powietrzna jest zawsze wyłączona!  

Może być zamontowany w samochodzie z bazą bądź bez, przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. 

Fotelik Auto-Fix Fast zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Fotelik zgodnie z normą ECE R44/04 dopuszczono do przewożenia dzieci o wadze od 0 do 13 kg. Fotel należy montować zawsze tyłem do kierunku jazdy przy wyłączonej poduszce powietrznej. W prawidłowym montażu pomocne są prowadnice oznaczone błękitnym kolorem. Fotelik może być używany w samochodzie z bazą lub bez bazy, co gwarantuje maksymalną uniwersalność użytkowania.

Wymiary: 44 x 61 x 67 cm  

Waga: 6,8 kg z bazą

Waga: 4,6 kg bez bazy

Tapicerkę można zdjąć i uprać w temp. 30°22 Inne produkty w tej samej kategorii: