Nianie elektroniczne

Ostatnio przeglądane

Informacje

Avent Philips Niania Elektroniczna SCD 630/52 Zobacz większe

Avent Philips Niania Elektroniczna SCD 630/52

Niania elektroniczna firmy Philips Avent.

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

949,00 zł

Więcej informacji

Elektroniczna video niania SCD630/52 Philips Avent daje rodzicom pewność, że dziecko jest spokojne i bezpieczne, nawet wtedy gdy nie są tuż koło swojego dziecka.
Nowa niania elektroniczna SCD630/52 pozwala cieszyć się widokiem śpiącego niemowlęcia, dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 8,9 cm (3,5") o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowym atutem niani jest możliwość zrobienia dwukrotnego zbliżenia cyfrowego i przesuwanie widoku.
Dzięki tej niani możesz obserwować dziecko, zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia czysty obraz.
Niania daje też możliwość posłuchania dziecka – wysoka czułość na dźwięk sprawia, że słychać nawet najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha.
Sprzęt wyposażony jest też w:
czujnik temperatury, który pozwoli monitorować warunki panujące w pokoju dziecka i powiadomi rodzica, za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza nadajnika, o wszelkich zmianach warunków w pokoju maluszka.;
lampkę nocną;
5 odprężających melodii (kołysanek).
Wewnątrz niania SCD630/52 posiada zasięg maks. 50 m, a na zewnątrz - maks. 300 m (o ile nie ma w pobliżu żadnych zakłóceń).
Dzięki wskaźnikowi połączenia zawsze wiesz, kiedy niania znajduje się w zasięgu i utrzymuje połączenie. Odbiornik sygnalizuje utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem. Wygodny, ładowany odbiornik zapewnia nawet 10 godzin bezprzewodowego monitorowania bez konieczności ładowania. Niania umożliwia także tryb eco, który warto włączyć, aby zmniejszyć pobór mocy, gdy w pokoju dziecka panuje spokój. Tryb eco wyłącza transmisję dźwięku i obrazu, a urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki.

Dane techniczne:
• lampka nocna i kołysanki
• 300 m
• czujnik temperatury
• alarm wibracyjny
• komunikacja dwukierunkowa
• ekran 3,5’’22 Inne produkty w tej samej kategorii: