Łóżeczka z komodą

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO PASO DOBLE 120X60 LITE DREWNO

Cena dotyczy łóżeczka bez materacyka.

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

1 619,10 zł

-10%

1 799,00 zł

Więcej informacji

Meble Pinio wyróżniają się niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia. Elementy dodatkowe dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie do kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter i Nostalgia.

Łóżka i łóżeczka wykonane są z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono im prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Produkty są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Łóżka i łóżeczka występują w kolorze białym, perłowym (waniliowym) lub nostalgia (przecierany). Dostępne są bez materaca i szuflady. Szuflada dostępna jest osobno. Stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Pasują zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Doskonale spełniają swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element.1 Inne produkty w tej samej kategorii: