LEŻACZKI

Ostatnio przeglądane

Informacje

CHICCO BABY HUG AIR 4W1 ŁÓŻECZKO, LEŻACZEK, KRZESEŁKODO KARMIENIA, FOTELIK

UWAGA!!!
Z powodu wysokiej dynamiki sprzedaży nie gwarantujemy stałej dostępności. Prosimy pytać o dostępność.

Numery kontaktowe:
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

999,00 zł

Więcej informacji

Łóżeczko Chicco Baby Hug 4w1  0m+

Wyjątkowy, wielofunkcyjny i elegancki gadżet 4 w 1. Łóżeczko, łóżeczko z regulowanym siedziskiem, fotelik i krzesełko do karmienia w jednym!

Łóżeczko niemowlęce Baby Hug 4 w 1 ułatwia życie: służy jako łóżeczko do drzemek oraz jako łóżeczko z regulowanym oparciem, jako krzesełko do karmienia, a także jako fotelik dostawiane do niskiego stolika dla starszych maluchów!

Baby Hug 4 w 1 to, dzięki czterem obrotowym kółkom,  mobilne łóżeczko dla noworodków i niemowląt. Jego wysokość można wygodnie regulować dzięki specjalnemu pedałowi. Regulacja wysokoci jest płynna i dostosowuje się do każdej potrzeby dziecka i rodzica. Regulacji podlega też kąt nachylenia dna, do pozycji półleżącej, a nawet siedzącej– to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w przypadku dzieci cierpiących na refluks żołądkowy.

Drzemki w ciągu dnia i zabawa w leżaczku? Tylko w łóżeczku dla noworodka Chicco Baby Hug 4 w 1! Gdy maluszek podrośnie, około 6. miesiąca życia, będzie można użyć łóżeczka jako krzesełka do karmienia. Jednak to nie wszystko! To fantastyczne łóżeczko przyda się Wam znacznie dłużej, aż do 36. miesiąca życia dziecka! Obniżając maksymalnie poziom dna oraz ustawiając je pod odpowiednim kątem, uzyskujemy krzesełko, które może służyć dziecku podczas posiłków lub podczas rysowania czy zabawy. Opinie rodziców są jednoznaczne. Chicco Baby Hug 4in1 to rozwiązanie, które się sprawdza.

Baby Hug 4w1 został przetestowany przez Panią Gadżet. KLIKNIJ, aby obejrzeć odcinek.

Łóżeczko - Wygodne drzemki
Niewielkie rozmiary i otulające kształty łóżeczka dziecięcego Baby Hug 4w1 sprawiają, że jest ono idealnym miejscem dla noworodka i niemowlaka na przyjemne drzemki w ciągu dnia.

Praktyczne krzesełko do karmienia
W okolicach 6 miesiąca życia dziecko umie już samo siedzieć. To doskonały moment, by przekształcic łóżeczko niemowlęce Baby Hug w wygodne kresełko do karmienia.

Krzesełko do stolika dla starszego dziecka
Łóżeczko na kółkach Baby Hug 4w1 doskonale sprawdza się w funkcji krzesełka dla starszego dzieck. Wystarczy ustawić je w pionie i maksymalnie obniżyć. W ten sposób zyskujemy wygodne i praktyczne krzesełko, które może służyć dziecku do jedzenia posiłków, zabawy czy rysowania.

WYMIARY (CM)

Po rozłożeniu: 88/122 x 60 x 85 cm
Po złożeniu: 60 x 60 x 85 cm
Nogi długość: 85 cm
Nogi szerokość: 60 cm
Łóżeczko długość: 86 cm
Łóżeczko szerokość: 51 cm
Wysokość łóżeczka z podniesionym pałąkiem 120 cm
Wysokość wersji krzesełka: 88-122 cm

WAGA (KG) 10,2kg

Jak bezpiecznie opiekować się dzieckiem i nie zaniedbywać siebie czy domowych obowiązków? Tatusiów też nie omijają wyzwania. Zobaczcie, jak poradzili sobie nasi bohaterowie i ich pociechy!

Podziarany Tata też używa Baby Hug 4 w 1! Sprawdź, co o nim mówi!

Obejrzyj wideo i sprawdź wszystkie funkcje i cechy Baby Hug 4 w 1!

Sprawdź, jak prawidłowo złożyć i regulować Baby Hug 4w16 Inne produkty w tej samej kategorii: