LEŻACZKI

Ostatnio przeglądane

Informacje

CHICCO Baby Hug 4w1 leżaczek łóżeczko krzesełko

Prosimy pytać o dostępność koloru.

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

779,00 zł

-120,00 zł

899,00 zł

Więcej informacji

CHICCO Baby Hug 4w1  0m+

Wyjątkowy, wielofunkcyjny i elegancki gadżet 4w1.

Baby Hug 4w1 może służyć jako łóżeczko z regulacją dna aż do pozycji półleżącej, na krótkie drzemki w ciągu dnia, krzesełko do karmienia oraz krzesełko do stołu dla starszego, siedzącego dziecka, aby towarzyszyć tobie i dziecku w każdej porze dnia, od urodzenia do 36 miesięcy. Dzięki 4 obrotowym kółkom i nieskończonemu systemowi regulacji wysokości Baby Hug 4 w 1 jest idealnym sprzymierzeńcem dla ciebie i twojego dziecka, gdziekolwiek jesteś.

Wygodne drzemki - dzięki niewielkim, otulającym kształtom Baby Hug jest idealnym miejscem a drzemki w ciągu dnia

Elektroniczny panel z zabawkami - Baby Hug wyposażony jest w elektroniczny panel z zabawkami, który bawi i pobudza ciekawość dziecka. Pałąk wyposażony jest w kilka funkcji, zarówno dźwiękowych (6 kołysanek i 6 zabawnych dźwięków muzycznych), jak i świetlnych oraz 3 miękkie zabawki, które zapewniają rozrywkę maluchowi w czasie zabawy.

Nieskończona regulacja wysokości - Baby Hug ma równie regulowaną wysokość, w każdej z czterech konfiguracji. Dzięki wygodnemu pedałowi można łatwo wybrać idealną wysokość, aby zawsze mieć kontakt wzrokowy z dzieckiem.

Leżaczek z zabawkami - Pałąk z zabawkami jest regulowany, a dziecko bezpiecznie zapięte pasami bezpieczeństwa.

Materacyk redukcyjny - Miękki, wyściełany materacyk redukcyjny Baby Hug zapewnia dziecku maksymalny komfort. Jeśli dziecko z niego wyrośnie, wystarczy go wyjąć.

Odchylane oparcie - Oparcie można ustawić na 3 różnych poziomach, aby zapewnić dziecku komfort. Korzystanie z oparcia w pozycji leżącej może pomóc dziecku w przypadku, gdy cierpi na refluks żołądkowy.

Praktyczne krzesełko do karmienia – począwszy od 6 miesiąca, Baby Hug można przekształcić w krzesełko do karmienia, aby ułatwić sobie posiłki na etapie rozszerzania diety.

4 kółka – dzięki 4 obrotowym kółkom z funkcją hamulca, Baby Hug można łatwo i bezpiecznie przemieszczać po mieszkaniu. W ten sposób dziecko może podążać za Tobą zawsze i wszędzie, cokolwiek robisz.

Regulowana wysokość – Dzięki nieskończonej regulacji wysokości idealnie dopasowuje się do każdego stołu.

Praktyczne krzesło stołowe – Jeśli obniżysz Baby Hug do minimalnego poziomu, może ono być używane przez dziecko podczas czytania, rysowania lub przekąsek.

Nadaje się do prania – Tapicerkę można zdjąć i uprać.

W Pytaniu Na Śniadanie pojawił się nasz wielofuknkcyjny krzesełko-leżaczek 4w1. Polecamy obejżenie filmiku. :D5 Inne produkty w tej samej kategorii: