Laktatory

Ostatnio przeglądane

Informacje

Chicco Laktator elektryczny Naturally Me

Numery kontaktowe:

605 662 999, 661 968 848, 

+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

474,00 zł

Więcej informacji

Laktator elektryczny Naturally Me

Wygodne i intuicyjne odciąganie pokarmu

Karmienie piersią jest jedną z piękniejszych rzeczy, jakie mama może dać dziecku. Nie zawsze jednak przebiega bez drobnych niedogodności czy większych problemów. Mama powinna wtedy zwrócić się o pomoc do specjalisty, a w domu pomóc sobie szeregiem wspomagających karmienie piersią akcesoriów. Laktator NaturallyMe jest cennym sojusznikiem od pierwszych dni laktacji. Pomaga efektywnie odciągnąć mleko w spokoju i komforcie. Jest przydatny do stymulowania produkcji mleka. Pozwala przygotować zapasy pokarmu na te sytuacje, kiedy z różnych względów mama nie może być w porze karmienia ze swoim dzieckiem (na przykład powrót do pracy). Jest tez nieodzowny w sytuacjach drobnych problemów, takich jak obrzęk piersi i ból sutków. Dzięki laktatorowi NaturallyMe możesz podzielić się karmieniem piersią z tatą lub innymi bliskimi.

Z atrakcyjnym GRATISEM – laktatorem ręcznym z wkładkami laktacyjnymi o wartości 100PLN.

Chicco Laktator elektryczny Naturally Me, to produkt, który został zaprojektowany z myślą o jak najwygodniejszym i skutecznym odciąganiu mleka.

Nowy elektryczny odciągacz pokarmu Naturally uzyskał status WYROBU MEDYCZNEGO w Urzędzie rejestracji Wyrobów Medycznych.  

Cechy produktu: system dwufazowy działania laktatora, w 1 fazie laktator działa szybko, aby stymulować przepływ mleka, natomiast w 2 fazie, która aktywuje się po 2 minutach szybkość odciągania zmniejsza się,

  • 10 poziomów odciągania,
  • ergonomiczny kształt wpływa na łatwość użytkowania,
  • silikonowo powłoka jest jedwabiście miękka i delikatna dla piersi,
  • intuicyjny, prosty w obsłudze, z elektronicznym wyświetlaczem,
  • podwójne zasilanie na baterie lub zasilacz sieciowy.

muszla laktatora skonstruowana została z dbałością o to, aby mógł być używany w jak najbardziej wygodnej pozycji. 10 Inne produkty w tej samej kategorii: