Laktatory

Ostatnio przeglądane

Informacje

Tommee Tippee Closer to Nature laktator Zobacz większe

Tommee Tippee Closer to Nature laktator

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

135,00 zł

Więcej informacji

Komfortowy i bardzo wygodny w użyciu laktator ręczny renomowanej firmy Tommee Tippee.

Czy nie chcesz czasem, aby Twoje dziecko było nakarmione, a Ty wypoczęta? Teraz z laktatorem Tommee Tippee jest to możliwe: mleko z piersi po odciągnięciu jest nadal w pełni wartościowe, ale zamiast Ciebie może je podawać za pomocą butelki tata maleństwa.

Laktator ręczny firmy Tommee Tippee to produkt, który ma za zadanie odciągać pokarm z piersi matki. Closer to Nature jest wyjątkowo komfortowy, dzięki temu, że dopasowuje się do kształtu piersi. Wypustki masujące stymulują i ułatwiają szybkie ściąganie mleka z piersi, natomiast miękkie muszle laktacyjne nie będą sprawiały, że poczujesz się niekomfortowo. Dzięki ręcznej pompce możesz sama kontrolować tempo i siłę ssania. Pompka jest bardzo cicha i dyskretna w użyciu, dlatego możesz używać laktatora nawet w nocy, nikogo przy tym nie budząc.

W zestawie, oprócz laktatora, znajduje się butelka do karmienia o pojemności 150ml. Butelka nie zawiera w ogóle Bisfenolu A, więc Twoje dziecko nie będzie narażone na niebezpieczne substancje. Dodatkowo w zestawie znajduje się pojemnik na mleko oraz wkładki laktacyjne.

Laktator ręczny Closer to Nature jest bardzo wygodny w użytkowaniu: składa się tylko z 3 części, które łatwo i szybko możesz umyć w bieżącej wodzie lub w zmywarce. Czysty laktator w błyskawiczny sposób możesz z powrotem złożyć i używać. Nie stracisz więc czasu na rozkładanie laktatora na części i czyszczenie go.

W opakowaniu znajdują się:

  • Laktator ręczny Closer to Nature?
  • 1 butelka Closer to Nature? 150 ml
  • 1 pojemnik na mleko Closer to Nature?
  • 6 wkładek laktacyjnych Closer to Nature?
  • Pojemnik do sterylizacji
  • Instrukcja 

Daj sobie odrobinę relaksu i odpoczywaj, gdy Twój maluszek jest karmiony. Mleko z piersi możesz odciągnąć wcześniej i pozostawić w lodówce, dopóki Twoje dziecko nie zgłodnieje. Pozwól tatusiowi też korzystać z radości karmienia maleństwa!12 Inne produkty w tej samej kategorii: