Krzesełka i stoliki

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO Junior Stolik

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

149,00 zł

Więcej informacji

Zestaw Junior to komplet mebli, który składa się ze stolika dla dzieci o wymiarach oraz krzesełka.

Meble Pinio wyróżniają się niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia.

Zestaw Junior to komplet mebli składający się z krzesła i stolika. Wykonany jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Został pomalowany ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Produkty są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Komplet występuje w wersji surowej oraz malowanej na różne kolory. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Doskonale spełnia swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element.

Zestaw Junior to komplet mebli, który składa się ze stolika dla dzieci o wymiarach 78/55/55cm oraz krzesełka (wym. 32/32/35-66cm). Mebelki zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi, są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Materiały i wykonanie
Meble wykonane są z naturalnego, litego drewna sosnowego, siedzisko natomiast wykonane jest z płyty MDF.

Kolor: biały,
Produkt do samodzielnego montażu.Produkty powiązane

11 Inne produkty w tej samej kategorii: