Krzesełka i stoliki

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO MALUCH Ławoskrzynia

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

195,00 zł

Więcej informacji

Dostępne od ręki w kolorze białym i niebieskim.

Meble Pinio wyróżniają się niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia.

Zestaw Maluch to komplet mebli składający się z krzesła i stolika. Wykonany jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Został pomalowany ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Produkty są atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Komplet występuje w wersji surowej oraz malowanej na różne kolory. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Doskonale spełnia swoją funkcję jako uzupełnienie kolekcji a także jako samodzielny element.

Zestaw Maluch to komplet mebli składający się z następujących elementów: stolik (wym. 70/39/40cm), krzesełko (wym. 29/31/29-57 cm), ławo-skrzynia (wym. 65/31/30-57 cm). Ławka pełni jednocześnie funkcję skrzyni na zabawki lub inne przedmioty. Siedzisko ławoskrzyni jest podnoszone do góry na zawiasach, pod nim znajduje się pojemna skrzynia.

Materiały i wykonanie

Mebelki zostały pomalowane ekologicznymi farbami wodnymi. Materiał, z którego wykonany jest zestaw Maluch to naturalne, lite drewno sosnowe.

Dostępne kolory:

  • biały, perłowy (czas oczekiwania 2-3 tygodnie)
  • różowy,
  • niebieski - dostępny od ręki
  • zielony pastelowy (tylko krzesełko i ławoskrzynia),
  • czerwony pastelowy (tylko krzesełko i ławoskrzynia).

Produkt do samodzielnego montażu.Produkty powiązane

9 Inne produkty w tej samej kategorii: