Kompletne zestawy

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO BARCELONA zestaw mebli

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

Więcej informacji

Kolekcja Barcelona - meble dla młodszych i starszych dzieci

Kolekcja mebli Barcelona to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonania i posiada magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem.

Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. Barcelona adresowana jest zarówno do pokoików maluszków, jak i starszych dzieci. Dzięki dodatkowym bryłom pozwala cieszyć się meblami od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może jeszcze dłużej.

Barcelona nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii: El Rey, La Camiseta, La Prenda czy El Abrigo. Dodatkowo, na specjalne życzenie, Pinio wykona dowolny napis, dzięki czemu możemy w prosty i jednocześnie efektowny sposób, spersonalizować meble naszego dziecka. Kolekcja Pinio Barcelona dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym - białym i ciepłym wanilowym.

Spobób wykonania

Urzeka swoją prostotą i ponadczasowym wzornictwem. To meble na lata, nie tylko ze względu na solidne wykonanie i naturalne sosnowe drewno. Dzięki klasycznym bryłom w jasnej kolorystyce, meble z kolekcji Barcelona gwarantują nieskończoną możliwość aranżacji, w zależności od panujących trendów i własnej inwencji twórczej. Dzięki tej kolekcji stworzymy dziecku pokój jak z bajki.

Łóżeczko 120x60 Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Barcelona przeznaczone dla niemowlaka.

Łóżeczko-tapczanik Blanco 140x70 białe Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. 

Szuflada 140x70 To wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka.

Szuflada 120x60 To wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka

Komoda Komoda z prostym blatem z kolekcji Barcelona. 

Przewijak do komody Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka.

Szafa 4-drzwiowa Szafa czterodrzwiowa z kolekcji Barcelona wyposażona jest w charakterystyczne dekory La Prenda (hiszp. odzież) oraz El Abrigo (hiszp. ubrania).

Szafa 2-drzwiowa Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Barcelona wyposażona jest w charakterystyczne dekory La Prenda (hiszp. odzież) oraz El Abrigo (hiszp. ubrania). 

Regał duży Prosty w formie i elegancki duży regał z kolekcji Barcelona nie posiada dekorów. Wewnątrz wyposażony jest w cztery półki o szerokości regału.

Regał mały Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. 

Dodatkowa półka do szafy 2-drzwiowej Dodatkowa półka, która pasuje do szafy dwudrzwiowej Barcelona. 

Dodatkowa półka do szafy 4-drzwiowej Dodatkowa półka, która pasuje do szafy czterodrzwiowej Barcelona. Produkty powiązane

19 Inne produkty w tej samej kategorii: