Kompletne zestawy

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO LARA zestaw mebli

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

Więcej informacji

Kolekcja Lara - meble dla młodzieży
Lara to doskonale skomponowany zestaw mebli dziecięco-młodzieżowych, stworzony z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez dziecko. Dowodzą temu wchodzące w jego skład bryły począwszy od łóżeczka dla niemowlęcia, przez dorosłe łóżko, aż po biurko dla przedszkolaka czy ucznia.

Meble Lara zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami designu. Kolekcja jest subtelna a jednocześnie solidna i trwała dzięki zastosowaniu wyjątkowo wytrzymałej płyty komórkowej. Prosta i elegancka forma mebla pozwala umeblowanie pokoju każdego dziecka - dziewczynki i chłopca. Połączenie formy mebli ze spokojną, jasną kolorystyką sprawia, że dobrze prezentują się w każdym wnętrzu. W meblach Lara zastosowano wysokiej jakości systemy pracy mebli eliminują efekt trzaskania i zapewniają ciche i delikatne domykanie. Pozawalają mamie ze swobodą poruszać się po pokoju malucha podczas jego snu.

Sposób wykonania
Wszystkie meble oraz użyte do ich produkcji materiały są przebadane i atestowane. Meble są wykonane z lakierowanej płyty MDF oraz płyty komórkowej. Drzwi wyposażone w hamulce zapobiegające trzaskaniu. Meble podsiadają atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci.

Nagrody dla kolekcji Lara
Lara została nagrodzona została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem branży meblarskiej - Diamentem Meblarstwa 2010. Nagroda ta jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych przez nas mebli oraz potwierdzeniem doskonałego wizerunku naszych produktów i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów.

120x60 Łóżeczko Jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

140x70 Łóżeczko-tapczanik Biel Jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

200x90 Łóżko Biel  pod materac 200x90 z kolekcji Lara przeznaczone jest dla dużego dziecka i dzięki swojej wytrzymałości może służyć mu przez wiele lat.

120x200 Łóżko pod materac 120x200 z kolekcji Lara przeznaczone jest dla dużego dziecka i dzięki swojej wytrzymałości może służyć mu przez wiele lat.

80cm barierka zabezpieczająca Barierka zabezpieczająca do łóżeczko-tapczanika 140x70 cm oraz łóżka 200x90 cm, która dba o bezpieczeństwo dziecka podczas snu.

Szuflada 140x70 Szuflada do łóżeczeko-tapczanika 140x70cm z kolekcji Lara.

200x90 Szuflada Szuflada do łóżka 200x90 cm z kolekcji Lara to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka.

120x200 Szuflada Szuflada do łóżka 200x120 cm z kolekcji Lara to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka.

Komoda 3-szufladowa Komoda trzyszufladowa z kolekcji Lara jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu szuflad w wysokiej jakości system cichego zamykania.

Przewijak do komody Nakładka do przewijania wykonana jest z płyty MDF. 

Półka wisząca (2 szt.) Półki wykonane są z wytrzymałej płyty komórkowej. Kolor półki to biały.

Biurko MDF 125cm Biurko z kolekcji Lara przeznaczone jest dla dzieci w wieku szkolnym. Do biurka można dołączyć pojemny kontener na przybory szkolne i książki.

Biurko MDF 150cm Biurko wykonane jest z płyty komórkowej i płyty MDF. Biurko występuje w kolorze białym.

Kontener do biurka 2-szufladowy Kontener wykonany jest z wytrzymałej płyty komórkowej i płyty MDF (korpusy szuflad wykonane z płyty laminowanej).

Szafka nocna Szafka nocna z kolekcji Lara to integralny element dziecięcej sypialni. 

Szafa 3-drzwiowa Szafa trzydrzwiowa z kolekcji Lara z drzwiami wyposażonymi w wysokiej jakości system cichego zamykania.

Szafa 2-drzwiowa Szafa wykonana jest z płyty komórkowej i płyty MDF (półki i elementy wewnętrzne wykonane z płyty laminowanej).

Regał Regał z kolekcji Lara wyposażony jest w cztery półki.

Dodatkowa półka do szafy 2/3-drzwiowej Dodatkowa półka, która pasuje do szafy dwu-trzydrzwiowej Lara.Produkty powiązane

19 Inne produkty w tej samej kategorii: