Kompletne zestawy

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO PAROLE zestaw mebli

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

Więcej informacji

Kolekcja Parole - meble dla dzieci i młodzieży

Parole to klasyczna, subtelna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży, inspirowana popularnym stylem prowansalskim. Chcąc dać jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych, zaprojektowaliśmy urocze grafiki, które nadrukowane na drzwiach szafy i komody tworzą niepowtarzalny klimat, zarówno w pokoju niemowlęcia, jak i starszego dziecka.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom montażu zadrukowanego obszaru, istnieje możliwość odwrócenia nadrukowanej powierzchni i bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym. Dodatkowo, na życzenie, meble są personalizowane imieniem dziecka.

Sposób wykonania

Parole, to kolekcja ponadczasowa, która dzięki wielości brył i funkcjonalności rozwiązań, może służyć dziecku przez wiele lat. Meble w całości wykonane są z lakierowanej na kolor biały płyty MDF.

Kolekcja nagrodzona tytułami Diament Meblarstwa 2013 , Produkt Roku 2013 czasopisma Meble Plus oraz złotym medalem Targów Kielce podczas targów "Czas Dziecka 2014".

Barierka zabezpieczająca Barierka wykonana jest z płyty MDF. Występuje w kolorze białym 90cm. Pasuje zarówno do łóżeczka dla chłopca, jak i dziewczynki.Łóżeczko-tapczanik 140x70 dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Do łóżeczka można dokupić małą barierkę zabezpieczającą. Cena łóżeczka nie obejmuje materaca i barierki. Produkt do samodzielnego montażu.Łóżko z szufladą pod materac 200x90 z kolekcji Parole przeznaczone jest dla dużego dziecka i dzięki swojej wytrzymałości może służyć mu przez wiele lat.

Dodatkowa półka do szafy 2-drzwiowej Dodatkowa półka, która pasuje do szafy dwudrzwiowej.

Tabliczka z imieniem - mała - toaletka, regał Tabliczka z imieniem dziecka - ozdoba pozwalająca na spersonalizowanie mebli imieniem dziecka.

Tabliczka z imieniem - duża - szafa, łóżko, przewijak, biurko Tabliczka z imieniem dziecka - ozdoba pozwalająca na spersonalizowanie mebli imieniem dziecka.

Przewijak do komody Przewijak do komody Parole, dzięki któremu blat komody może zostać efektywnie zagospodarowany na okres, kiedy maluchy wymagają przewijania.

Komoda Komoda wykonana jest z płyty MDF, półki i boki szuflad z laminatu. Komoda dostępna jest w kolorze białym.

Komoda z nadrukami Komoda Parole posiada jedną szufladę oraz dwoje drzwi. Zarówno szuflada, jak i drzwi są wyposażone w wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem. 

Szafa 2-drzwiowa Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Parole z pojemną szufladą na całej szerokości mebla. Drzwi oraz szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem.

Szafa 2-drzwiowa z nadrukami Szafa dwudrzwiowa z kolekcji Parole z pojemną szufladą na całej szerokości mebla. Drzwi oraz szuflada posiadają wysokiej jakości prowadnice i zawiasy z hamulcami i samodomykiem.

Regał Regał z kolekcji Parole wyposażony jest w trzy półki i szufladę z wysokiej jakości system cichego zamykania.

Biurko Biurko z kolekcji Parole przeznaczone jest dla dzieci w wieku szkolnym.

Toaletka Toaletka z szufladą oraz lustrem z bezpiecznego szkła.Produkty powiązane

19 Inne produkty w tej samej kategorii: