Kompletne zestawy

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO CALMO zestaw mebli

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

Więcej informacji

Kolekcja Calmo

Calmo to klasyczny zestaw mebli dziecięco-młodzieżowych o ponadczasowej formie i uniwersalnej stylistyce. Różnorodność dostępnych brył, ich pojemność a także funkcjonalność pozwoli urządzić pokój dziecka w każdym wieku i cieszyć się nim przez wiele lat. 
Meble są solidne, wykonane z wysokiej jakości płyty MDF, z systemem cichego zamykania, dostępne w kolorze białym i szarym. Dopełnieniem mebla są metalowe uchwyty z zaokrągleniami, bezpieczne dla dziecka. Prostota mebli pozwala na swobodny wybór dodatków i dekoracji, dzięki którym w każdej chwili można zmienić charakter wnętrza.

łóżeczko 120x60 Łóżeczko pod materac 120x60cm z kolekcji Calmo przeznaczone dla niemowlaka. 

140x70 łóżeczko-tapczanik Łóżeczko pod materac 140x70cm z kolekcji Calmo z funkcją przekształcenia w tapczanik dla większego dziecka.

200x90 łóżko Łóżko pod materac 200x90 cm z kolekcji Calmo. 

120x60 szuflada MDF Szuflada do łóżeczka 120x60cm MDF to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka.

140x70 szuflada MDF Szuflada do łóżeczka 140x70cm MDF to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka.

200x90 szuflada Szuflada do łóżka 200x90 cm MDF  to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka.

komoda 3-szufladowa Pojemna komoda posiada 3 szuflady na wysokiej jakości prowadnicach z hamulcem i samodomykiem. 

 komoda 3-szuflady + 1-drzwi Komoda z kolekcji Calmo jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

nakładka do przewijania Nakładka wykonana jest z malowanej płyty MDF. Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania. 

biurko Biurko wykonane jest z malowanej płyty MDF. istnieje możliwość dokupienia 2-szufladowego kontenera pod biurko. Wystepęuje w kolorze białym i szarym. 

kontener Kontener do biurka z dwoma szufladami z systemem cichego zamykania. 

półka wisząca Półka z kolekcji Calmo to praktyczny i elegancki model, który pozwala łatwo wyeksponować wybrane przedmioty. Idealnie sprawdzi się jako miejsce na ramki ze zdjęciami, maskotki czy książeczki.

szafa 3-drzwiowa Bardzo pojemna szafa 3-drzwiowa z kolekcji Calmo z systemem cichego zamykania wysokiej jakości. 

szafa 2-dzwiowa Pojemna szafa dwudrzwiowa z kolekcji Calmo z systemem cichego zamykania wysokiej jakości.

regał Regał otwarty z  kolekcji Calmo posiada 4 półki oraz jedną szufladę - jest ona wyposażona w wysokiej jakości prowadnicę z hamulcem i samodotykiem. 

barierka Barierka zabezpieczająca pasuje do łóżek z kolekcji Calmo 140x70 oraz 200x90cm. Dba o bezpieczeństwo dziecka podczas snu. Dzięki niej maluch będzie spał słodko i nie wypadnie z łóżka.Produkty powiązane

19 Inne produkty w tej samej kategorii: