Kompletne zestawy

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO Moon zestaw mebli

UWAGA! Przed zakupem prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia czasu realizacji zamówienia.

Numery kontaktowe:
605 662 999, 661 968 848, 
+48 52 345 22 47

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PINIO Moon zestaw mebli dla chłopca i dziewczynki

Meble Pinio wyróżniają się niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia. Elementy dodatkowe dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie do kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter i Nostalgia.

Do wybobu łóżeczko, szuflada.
Łóżeczko Moon 120x60cm (wymiary zewnętrzne: 124/66,5/88,5 cm) pod materac posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczku, która nadaje mu bardzo świeży i nowoczesny charakter. Niewątpliwym plusem jest możliwość zdjęcia boku ? takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego korzystać.Łóżeczko Moon 140x70cm (wymiary zewnętrzne: 144/76/90 cm) pod materac posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczku, która nadaje mu bardzo świeży i nowoczesny charakter.
Szuflada do łóżeczka Moon 120x60cm to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy, a nawet zabawki dziecka. Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie.Uniwersalna szuflada do łóżeczek 140x70 cm z kolekcji Moon, Basic. To wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy a nawet zabawki dziecka. Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie.

Komoda 3-szufladowa wymiary:długość/szerokość/wysokość 100/52/92,5 cm

Komoda z kolekcji Moon jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu szuflad w wysokiej jakości system cichego zamykania. Pozwala on na swobodne użytkowanie produktu nawet podczas snu dziecka. Komoda może być połączona z łóżeczkami Moon, jak również może pełnić funkcję wolnostojącego mebla. Przy zestawieniu z łóżeczkami blat komody pełni funkcję przewijaka, powierzchnia blatu wynosi: 66x50 cm.

Barierka zabezpieczająca Barierka zabezpieczająca do łóżeczek Moon 120x60 cm oraz 140x70 cm, która dba o bezpieczeństwo dziecka podczas snu. Dzięki niej maluch będzie spał słodko i nie wypadnie z łóżka.

Przewijak do komody 3-szufladowej 

Półka wisząca

Szafa 2 drzwiowa 100/52/185 cm

Szafa 3-drzwiowa 142/52/185 cm

Materiały i wykonanie
Łóżeczko wykonane jest w całości z płyty MDF. Szuflada wykonana jest z płyty meblowej oraz z płyty MDF (fronty). Komoda wykonana jest z płyty MDF (korpusy szuflad wykonane z płyty laminowanej). Całość została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

Jakość i bezpieczeństwo
Łóżeczko Moon jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Możliwości łączenia
Łóżeczko występuje w kolorze białym. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Komodę można używać zarówno osobno, jak i w połączeniu z pozostałymi elementami kolekcji Moon.Produkty powiązane

19 Inne produkty w tej samej kategorii: