Kompletne zestawy

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO Moon Zestaw mebli dla chłopca i dziewczynki

Zestaw mebli z kolekcji MOON składający się z łóżeczka 120x60, komody oraz szuflady pod łóżeczko.

UWAGA! Przed zakupem prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia czasu realizacji zamówienia. 605 662 999

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

Więcej informacji

Łóżeczko dostępne będzie okoł 24 Lipca 2017.

Meble Pinio wyróżniają się niebanalnymi, prostymi formami i unikalnym stylem wykończenia. Każdy element danej kolekcji idealnie współgra z innymi, pozwalając na urządzenie dziecięcego pokoju w sposób bardzo indywidualny, dopasowując poszczególne moduły do wielkości i stylu pomieszczenia. Elementy dodatkowe dzięki swojej uniwersalności stanowią doskonałe uzupełnienie do kolekcji Marsylia, Barcelona, Carpenter i Nostalgia.


Łóżeczko Moon pod materac 120x60cm posiada trzy poziomy wysokości materaca dzięki dobrze przemyślanej, specjalnej konstrukcji, która pozwala w początkowym etapie regulować wysokość materaca. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa sekwencja otworów zastosowana w łóżeczku, która nadaje mu bardzo świeży i nowoczesny charakter. Niewątpliwym plusem jest możliwość zdjęcia boku ? takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względów finansowych. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem. Im maluch większy, tym bardziej obniżamy materac. A gdy potrafi już chodzić, zdemontowany bok zamienia łóżeczko w pierwsze łóżko. Maluch może wtedy samodzielnie z niego korzystać.

Szuflada do łóżeczka Moon 120x60cm to wytrzymały, praktyczny i pojemny schowek, który zmieści pościel oraz wszelkie niezbędne rzeczy, a nawet zabawki dziecka. Szuflada wyposażona jest w kółka, które umożliwiają ciche i wygodne wysuwanie.

Komoda z kolekcji Moon jest cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu szuflad w wysokiej jakości system cichego zamykania. Pozwala on na swobodne użytkowanie produktu nawet podczas snu dziecka. Komoda może być połączona z łóżeczkami Moon, jak również może pełnić funkcję wolnostojącego mebla. Przy zestawieniu z łóżeczkami blat komody pełni funkcję przewijaka, powierzchnia blatu wynosi: 66x50 cm.

Materiały i wykonanie

Łóżeczko wykonane jest w całości z płyty MDF. Szuflada wykonana jest z płyty meblowej oraz z płyty MDF (fronty). Komoda wykonana jest z płyty MDF (korpusy szuflad wykonane z płyty laminowanej). Całość została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt do samodzielnego montażu.

Jakość i bezpieczeństwo

Łóżeczko Moon jest atestowane i zgodne z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Możliwości łączenia

Łóżeczko występuje w kolorze białym. Dostępne jest bez materaca, stelaż pod materac jest zawsze dołączony. Komodę można używać zarówno osobno, jak i w połączeniu z pozostałymi elementami kolekcji Moon.

Wymiary:
łóżeczko: 124/66,5/88,5 cm
szuflada: 119/64/14
komoda: 52/67/89 cmProdukty powiązane

16 Inne produkty w tej samej kategorii: