Komody

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO MARSYLIA Komoda

UWAGA: W przypadku zamawiania mebli o większych gabarytach prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Numer do kontaktu 605 662 999

Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

1 199,00 zł

Więcej informacji

Opis produktu

Komoda z prostym blatem z kolekcji Marsylia. Cicha i wygodna w użytkowaniu dzięki wyposażeniu jej w szufladę z hamulcem i funkcję samo domykania. Wewnątrz znajduje się jedna półka przez całą szerokość komody.

Materiały i wykonanie

Komoda wykonana jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (półki i elementy wewnętrzne są wykonane z płyty laminowanej). Została pomalowana ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie.

Jakość i bezpieczeństwo

Komoda Marsylia jest atestowana i zgodna z polskimi i europejskimi normami pod względem wymagań bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.

Możliwości łączenia

Komoda posiada dekor La Mer (fr. morze). Występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Produkt jest zmontowany. Do komody można dokupić demontowalną nakładkę do przewijania.Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: