Regały

Ostatnio przeglądane

Informacje

PINIO MARSYLIA Regał dostawka (uniwersalny - prawy/lewy)

UWAGA: W przypadku zamawiania mebli o większych gabarytach prosimy o kontakt ze sklepem w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Numer do kontaktu 605 662 999,    661 968 848,  +48 52 345 22 47Więcej szczegółów

Brak przewoźników dla tego produktu.

749,00 zł

Więcej informacji

Kolekcja Marsylia to oryginalny zestaw mebli dziecięcych, nawiązujący stylem do francuskich domków plażowych. Elementy wchodzące w skład kolekcji Marsylia stylizowane są na obiekty, które tworzą krajobraz Lazurowego Wybrzeża. Wyróżniają się niebanalną prostotą i subtelną elegancją. Wyjątkowego uroku całej kolekcji dodają niewielkie tabliczki z dekorami w języku francuskim. Występują w trzech wersjach. Słowa plaża - La Plage, morze - La Mer oraz słońce - Le Soleil doskonale podkreślają pogodny charakter kolekcji. Na życzenie klienta tabliczki mogą być personalizowane.

Regał dostawka Marsylia to uniwersalny element kolekcji, który można dostawić do szafy jednodrzwiowej, dwudrzwiowej i regałów zarówno z prawej, jak i z lewej strony. Wewnątrz wyposażony jest w dwie półki na szerokość regału. Regał przypomina francuski domek plażowy i posiada charakterystyczny wieniec górny w kształcie spadzistego dachu.

Materiały i wykonanie:
Regał wykonany jest z litego drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów (półki są wykonane z płyty laminowanej). Został pomalowany ekologicznymi farbami wodnymi, dzięki czemu zapewniono mu prawidłowy proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować u dzieci alergie. Występuje w kolorze białym. Pasuje zarówno do pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Doskonale komponuje się z wszystkimi szafami i regałami z kolekcji Marsylia.

materiał: Drewno
wymiary : 58/44/139 cm

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt pod numerem telefonu 52 345 22 47.Produkty powiązane

26 Inne produkty w tej samej kategorii: