Wózki spacerowe

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Informacje

  Wózki spacerowe

  Wózki spacerowe, są to wózki przeznaczone dla dzieci w wieku od 6-ciu miesięcy czyli dla dzieci które potrafią siedzieć. W odróżnieniu od wózków głębokich dają dziecku możliwość oglądania i poznawania świata podczas spaceru. Charakteryzują się małymi rozmiarami, lekką wagą i możliwością złożenia w celu łatwego przewiezienia lub przechowywania. W...

  Wózki spacerowe, są to wózki przeznaczone dla dzieci w wieku od 6-ciu miesięcy czyli dla dzieci które potrafią siedzieć. W odróżnieniu od wózków głębokich dają dziecku możliwość oglądania i poznawania świata podczas spaceru. Charakteryzują się małymi rozmiarami, lekką wagą i możliwością złożenia w celu łatwego przewiezienia lub przechowywania. Wyposażone są najczęściej w wygodne siedzisko z regulacją oparcia, hamulec, szelki zabezpieczające, budkę przeciwdeszczową i przeciwsłoneczną, podnóżek i tackę na zabawki lub napoje. Wózki spacerowe to wózki które są najdłużej użytkowane przez dziecko, dlatego też tak istotny jest wybór odpowiedniego dla potrzeb malucha produktu.

  Więcej

  Wózki spacerowe Jest 5 produktów.

  Podkategorie

  • Składane w parasolkę

   Wózki spacerowe typu parasolka są najlepszym rozwiązaniem dla ceniących łatwość i wygodę przechowywania i przenoszenia wózka.

  • Składane na pół

   Wózki spacerowe składane dają możliwość wygodnego przewożenia dziecka, a jednocześnie pozwalają zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania.

  • 3 kołowe

   Wózki spoacerowe - 3 kołowe.

  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów