Wózki wielofunkcyjne

Informacje

Wózki wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne czyli jak sama nazwa wskazuje spełniające kilka funkcji. Najczęściej występują w konfiguracji (2+1) lub (3+1). Pierwszy rodzaj zawiera wózek głęboki i spacerowy drugi to najczęściej wózek głęboki, spacerowy i dodatkowo nosidełko lub fotelik samochodowy bądź kołyska. Podstawą zestawu jest stelaż do którego przystosowane są ws...

Wózki wielofunkcyjne czyli jak sama nazwa wskazuje spełniające kilka funkcji. Najczęściej występują w konfiguracji (2+1) lub (3+1). Pierwszy rodzaj zawiera wózek głęboki i spacerowy drugi to najczęściej wózek głęboki, spacerowy i dodatkowo nosidełko lub fotelik samochodowy bądź kołyska. Podstawą zestawu jest stelaż do którego przystosowane są wszystkie elementy. Nakładki mogą by montowane za pomocą tzw. adapterów które również wchodzą w skład zestawu. Zazwyczaj istnieje możliwość osobnego dokupienia dodatkowych elementów kompatybilnych z podstawą, jak również innych (od koszyków, śpiworów po zestawy audio). Wózki wielofunkcyjne są przystosowane dla dzieci od pierwszych dni życia aż do końca okresu w którym dziecko korzysta z wózka.

Więcej

Wózki wielofunkcyjne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Wózki głębokie

  Wózek głęboki składa się z stelaża i gondoli. Istnieje możliwość montażu fotelika samochodowego firm takich jak: Cybex, Kiddy, Be Safe iZi GO, Recaro Privia, Römer, Maxi cosi.

 • Wózki 2w1...

  Wózki wielofunkcyjne 2w1, posiadają możliwość ustawienia jako wózek spacerowy lub zamontowania gondoli.

 • Wózki 2w1...
 • Wózki 3w1...

  Wózki wielofunkcyjne, które można używać jako spacerowe, dołączyć do nich gondolę bądź fotelik (nosidełko).

 • Wózki 4w1...